instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
چندین پوستر از انیمیشن جدید عصر یخبندان به نام انیمیشن The Ice Age Adventures of Buck Wild منتشر شده است.
به تازگی، چندین پوستر رنگین و جالب توجه از انیمیشن ماجراجویی‌های عصر یخبندان باک وایلد ( The Ice Age Adventures of Buck Wild) منتشر شده است. این انیمیشن قرار است روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه شود.
اتفاقات این انیمیشن جدید از مجموعه انیمیشن‌های عصر یخبندان بر محوریت شخصیت باک وایلد با صداپیشگی سایمون پگ (Simon Pegg) است. شخصیت باک وایلد برای اولین بار در انیمیشن عصر یخبندان: ظهور دایناسورها (Ice Age: Dawn of the Dinosaurs) معرفی شده است. با این حال، این انیمیشن نسخه فرعی با حضور کاراکترهای آشنای دیگری نیز خواهد بود.
این پوسترهای تازه، شخصیت‌های جدید و قدیمی را نشان می‌دهند که شامل مانی، الی، سید و دیگو است. در این ماجراجویی تازه، باک وایلد به همراه شخصیت کرش با صداپیشگی وینسنت تونگ (Vincent Tong) و ادی با صداپیشگی آرون هریس (Aaron Harris) به ماجراجویی خواهد رفت.
شخصیت جدیدی که در این پوسترها دیده می‌شود، یک راسوی دیگر است که ظاهرا از دوستان جدید باک به شمار می‌رود و آماده است تا وارد ماجراجویی شود. او یک چوب بامبو در دست خود دارد و کمربندی از برگ به دور کمر خود بسته است.
در پوستر دیگری که برای این فیلم منتشر شده است، شخصیت‌های شرور انیمیشن نیز دیده می‌شوند. این پوستر جالب توجه، سه دایناسور خطرناک و تهدید‌آمیز را نشان می‌دهد. دیگر صداپیشگان این انیمیشن شامل شان کنین (Sean Kenin) در نقش منفرد، دومینیک جنینگز (Domonique Jennings) در نقش الی، جیک گرین (Jake Green) در نقش سید و اسکایلر استون (Skyler Stone) در نقش دیگو است.
انیمیشن ماجراجویی‌های عصر یخبندان باک وایلد قرار است دنیای گمشده را به نمایش بگذارد که دارای دایناسورهای مختلفی است. این انیمیشن قرار است در تاریخ 28 ژانویه سال 2022 میلادی (جمعه 8 بهمن 1400) روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه شود.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
گرافیکش در حد قسمت اوله . بهترین قسمتش بنظرم قسمت ۲ بود از قسمت۴ به بعد دیگه مجموعه رو دنبال نکردم قسمت ۴ نا امید کننده بود
فکر کنم با این نسخه دوباره به اوج برگردن‌.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari