instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تام هالند به درخواست طرفداران برای ساخت فیلم The amazing Spider-Man 3 واکنش نشان داد و گفت اندرو گارفیلد را حمایت می‌کند.
فیلم Spider-Man No Way Home نه تنها همچنان در صدر جدول هاست بلکه با 98 درصد رضایت بینندگان رکورد شکنی نیز کرده است. این فیلم شامل چند تن از شخصیت‌های منفی فیلم‌های گذشته مثل ولیم دفو (Willem Dafoe) به عنوان گرین گابلین و آلفرد مالینا (Alfred Molina) به عنوان داک آک می‌باشد. اسپایدرمن‌های محبوب این دو فیلم، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) نیز در این فیلم حضور دارند.
بعد از موفقیت این فیلم، طرفداران درخواست ادامه فیلم‌های فرنچایز مگوایر و گارفیلد را داشتند. به علت اینکه برخلاف هالند و مگوایر، اندرو گارفیلد به جای سه فیلم Spider-Man فقط در دو فیلم حضور داشت و همچنین پایان غم انگیزی را در فیلم No Way Home تجربه کرد، طرفداران برای ساخت سومین فیلم این شخصیت پافشاری می‌کنند.
در مصاحبه جدیدی با ComicBook تام هالند اعلام کرده است که اندرو گارفیلد از حمایت کامل او برخوردار است. بعد از واکنش طرفداران به نجات شخصیت زندایا (Zendaya) توسط اندرو گارفیلد، هالند گفت که او مشتاق دیدن فیلم The Amazing Spider-Man 3 است.
من خیلی دوست دارم فیلم The Amazing Spider-Man 3 را ببینم. به نظرم خیلی خوب بود وقتی اندرو با نجات زندایا توانست رضایت عموم مردم را دوباره به خود جلب کند.
نجات زندایا توسط اندرو صحنه‌ایی بسیار تاثیرگذار است زیرا دقیقا بازتابی از صحنه‌ایی است که او به نجات گوئن (Gwen) با بازی اما استون (Emma Stone) که در حال سقوط است می‌شتابد ولی قادر به نجات او نیست. هنوز مشخص نشده که سونی برای این فیلم چه برنامه‌ایی دارد ولی اندرو گارفیلد اعلام کرده برای این همکاری آماده است.
با در نظر گرفتن واکنش‌های فوق العاده فیلم Spider-Man No Way Home، ساختن سومین فیلم The Amazing Spider-Man اصلا دور از ذهن نیست. حالا که تام هالند حمایت خود را از این فیلم اعلام کرده است، به نطر می‌رسد درخواست برای این فیلم از همیشه بیشتر است. فیلم The amazing Spider-Man 2 با واکنش‌های منفی زیادی از طرف منتقدین و طرفداران رو‌به‌رو شد ولی فیلم No Way Home ثابت کرد داستان گارفیلد هنوز به پایان نرسیده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به قول معروف این هم میخواد خودشو نخود هر آشی کنه
واقعا اندرو به حقش نرسید
انقدر از فیلمش حذف کردن که فیلم رو نابود کردن
امیدوارم این فیلم ساخته بشه
طبق معمول آوی آراد گند زده:|
ما هم مشتاقیم 😀
چ خوبم همو تحویل میگیرن جدیدا ولمون کنید باو
تنها نیستی هالند.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari