زودتر از آنچه تصور می‌شد، اوبی-وان کنوبی را خواهیم دید
اگر توییتی که اکنون توسط یکی از مدیران دیزنی حذف شده، حقیقت داشته باشد، ممکن است تاریخ انتشار سریال مورد انتظار Obi-Wan Kenobi دیزنی پلاس فاش شده باشد.
برندون سان جیووانی، مدیر اجرایی دیزنی پلاس، در توییتی به تاریخ انتشار احتمالی اشاره کرد که چنین نوشته بود: «اوبی-وان خودمان در دیزنی پلاس سلام می‌رساند… ماه مِی ۲۰۲۲.»
پس از اینکه خبرگزاری‌های مختلف متوجه این تاریخ درز رفته از پخش سریال شدند، این توییت حذف شد. اکانت توییتر سان جیووانی نیز در حال حاضر حفاظت شده است.
برخی از طرفداران حدس‌می زنند که سان جیووانی به کمیک بوک Obi-Wan جدید توسط شرکت مارول اشاره می‌کند که آن هم در ماه می منتشر می‌شود. با این حال، هالیوود ریپورتر گفت که شایعات حقیقت دارند و اولین قسمت از سریال اوبی-وان کنوبی در می ۲۰۲۲ (اردیبهشت ۱۴۰۱) پخش خواهد شد.
پخش اولین قسمت از سریال Obi-Wan Kenobi برای روز ۴ می منطقی است، روزی که به تعطیلات مناسبتی طرفداران جنگ ستارگان تبدیل شده است. همچنین فاصله مناسبی پس از به پایان رسیدن سریال Book of Boba Fett در ۹ فوریه تا ابتدای ماه می را فراهم می‌کند.
در حال حاضر، اطلاعات کمی در مورد سریال اوبی-وان کنوبی داریم. در یک تیزر کوتاه، دوئل مخفیانه با دارث ویدر پیش‌بینی می‌شد، اما هیچ چیز دیگری تا این لحظه از سریال نشان داده نشده است. در این بین، دیزنی تعداد زیادی سریال جنگ ستارگان را در دست ساخت دارد، از جمله سریال لایو-اکشن «آسوکا تانو» که شخصیت محبوب طرفداران را به نمایش می‌گذارد.
در اردیبهشت ماه امسال ایوان مک‌گرگور تایید کرد که فیلم‌برداری سریال Obi-Wan Kenobi آغاز شده و همچنین اشاره کرد که نخستین صحنه را نیز با «فردی ویژه» فیلم‌برداری کرده است.
Top 10:جنجالی‌ترین اتفاقات دنیای گیم
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
سریال های استار وارز خیلی خوبن
خیلی خیلی منتظرشم حتی بیشتر از مندلورین ۳ که واقعا ازش خوشم میومد، چون عاشق دارث ویدرم و منتظرم دوباره دارث ویدر رو با کنوبی ببینم و دیالوگ های جدید دارث ویدر رو بشنوم.
لطفا این تبلیغ های وسط سایت رو کوچک کنید
یک بیماری و چند فیلم
امید، مسیر گلوله را تغییر می‌دهد!

source

توسط funkhabari