instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
جدیدترین فیلم Spider-Man باعث طرح یک سوال قدیمی می‌شود: کدام یک از مرد عنکبوتی‌های قبلی، قدرتمندتر هستند؟
فیلم Spider-Man: No Way Home سوالی قدیمی را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت. توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) دو بازیگر قبلی نقش مرد عنکبوتی بودند و همیشه این سوال مطرح بوده که کدام یک از این دو، قدرتمندتر است؟
پایان سه گانه جدید MCU فراتر از حد انتظارات ظاهر شد و لحظاتی را برای بینندگان رقم زد که کمتر کسی می‌توانست آن را تصور کند. بازگشت تمامی شخصیت‌های فیلم‌های قبلی Spider-Man که در طی 20 سال گذشته ساخته و اکران شده بودند.
پس از مدت‌ها شایعات و گمانه زنی‌ها، بالاخره برای نخستین بار در تاریخ سینما شاهد حضور 3 مرد عنکبوتی در کنار یک‌دیگر بودیم. No Way Home باعث شد تا توبی مگوایر و اندرو گارفیلد فرصت حضور دوباره در نقش‌های ماندگار خود را در کنار ویلم دفو (Willem Dafoe) و آلفرد مولینا (Alfred Molina) پیدا کنند.
همچنین در این فیلم، ما شاهد رقابتی کوتاه و در عین حال جذاب بین توبی و اندرو بودیم. هر دو در نقش پیتر پارکر دنیای خود، سعی کردند تا توسط تار عنکبوتی بر دیگری پیروز شوند که در نهایت این توبی مگوایر بود که سرعت خود را به رخ کشید. با این حال، پاسخ به چنین سوالی که کدام یک از این دو قدرتمندترین مرد عنکبوتی سینما است، ساده‌ نیست.
مرد عنکبوتی که توبی مگوایر طی سالیان گذشته به تصویر کشیده است، به خاطر سبک کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) و محدودیت‌های CGI، بر تبادل مشت و لگد متمرکز بوده است. در Spider-Man 2 نیز شاهد بودیم که وی توانست یک قطار در حال حرکت با سرعت 128 کیلومتر بر ساعت را با کمک تارها و قدرت خود، متوقف کند. همچنین مگوایر در نسخه سوم فیلم اختصاصی خود موفق شد تا همزمان با 2 تن از قدرتمندترین شروران کمیک، یعنی مرد شنی و ونوم مبارزه کند.
برخلاف اندرو گارفیلد که در 2 فیلم اختصاصی خود، مهارت‌های گوناگونی را از خود به نمایش گذاشته است، توبی مگوایر از یک سیر با ثبات در عملکرد خود بهره برده است.
گارفیلد در The Amazing Spider-Man با صدمات بسیار زیادی روبرو شد و آن‌چنان که می‌بایست، شاهد قدرت وی نبودیم. تا جایی که اگر کمک پدر گوئن استیسی نبود، احتمالاً شاهد شکست مرد عنکبوتی بودیم. با این حال در شماره دوم، وی قدرتمندتر شده بود. زیرا دو بار با الکترو درگیر شد و پس از آن با گرین گابلین نیز نبرد سختی را تجربه کرد و بدون صدمه‌ای جدی، از پس هر دو آن‌ها برآمد.
با توجه به دلایل ذکر شده، می‌توان ثبات استقامت و مبارزه توبی مگوایر را طی سه گانه خودش مشاهده کرد و می‌توان او را قدرتمندترین مرد عنکبوتی خطاب کرد. در No Way Home نیز شاهد بودیم که با وجود سن بالاتری که نسبت به برادر جهان موازی‌اش دارد، اما سریع‌تر و قدرتمندتر از وی عمل می‌کند.
با تمامی این تفاسیر، Spider-Man: No Way Home باعث شد تا هنر توبی مگوایر و اندرو گارفیلد بیش از پیش دیده شود و در عین حال، شاهد تکامل پیتر پارکر تام هالند (Tom Holland) نیز باشیم.
منبع: اسکرین‌رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
گور بابای جفتشون دیگه داره حالم بهم میخوره از بس اسم این دو تا جوجه میاد بخصوص اون گربه گارفیلد
ا
ا
ا
ا
ا
ا
ا
ا
ا🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿💙🥺💙🥺⁦❤️⁩🔴😅⭕
امیدوارم منتشرشه ..
با احترام به اندرو:
سه گانه توبی🔥🔥🔥🔥❤️💎
به کدامین گودرت های توبی ایمان نمی آورید؟ 🗿
مردعنکبوتی توبی قویترین شخصیت اقتباس شده از کمیک ها در سینماست و حتی از ثور هم قدرتمند تره اگه اطلاع داشته باشین میدونین در مقطعی اسپایدرمن قدرتمند ترین نیروی شناخته شده در عالم مارول بود و بارها و بارها این شخصیت ارتقا پیدا کرده مثلا ترکیب با سیمبیوت یا مرد عنکبوتی کیهانی ولی تو سینما خواستن ضعیف و کژوال پسند نشونش بدن چون گاهی اوقات از ولورین هم بی رحم تره
توبی مگوایر قوی تره در حال حاضر
ولی اگه شگفت انگیز ۳ ساخته میشد این مقاله میتونست عوض بشه
و سرعت تار توبی مگوایر بخاطر ارگانیک بودن حتی از تام هم بیشتره
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari