کارگردانان افسانه‌ای به پروژه جدید استیون اسپیلبرگ پیوست
ورایتی گزارش داده که دیوید لینچ، کارگردان سینما برای بازی در نقشی نامعلوم به جمع بازیگران فیلم پرستاره The Fablemans استیون اسپیلبرگ پیوسته است.
اطلاعات زیادی در مورد فیلم The Fablemans در حال حاضر وجود ندارد، به جز اینکه تاریخ اکران پیش‌بینی شده‌ی آن روز عید شکرگزاری ۲۰۲۲ است و بازیگران شناخته شده‌ای همچون میشل ویلیامز، ست روگن، پاول دینو، جولیا باترز، سام رچنر و بازیگر تازه وارد گابریل لیبل در آن بازی می‌کنند.
در حالی که مدت‌هاست لینچ فیلمی بلند را کارگردانی نکرده، این کارگردان معروف در سال‌های اخیر با سریال توئین پیکس (Twin Peaks) در سال ۲۰۱۷ به تلویزیون بازگشته بود. سال گذشته نیز بازسازی جدید از فیلم Dune ساخته دنیس ویلنوو اکران شد که لینچ در سال ۱۹۸۴ آن را اقتباس کرده بود.
اگرچه لینچ و اسپیلبرگ هر دو در دهه ۱۹۷۰ به شهرت رسیدند، اما The Fablemans اولین همکاری بین این دو قدرت کارگردانی است. اگرچه اسپیلبرگ بخش عمده‌ای از مشارکت‌های خود در دنیای سینما و تلویزیون را به پشت دوربین محدود کرده، اما این اولین حضور لینچ جلوی دوربین نخواهد بود. به غیر از چند نقش مهمان، او نقش گوردون کول را در سریال توئین پیکس بازی می کرد که در کنار مارک فراست آن را خلق کرده بود.
به گزارش ورایتی، اسپیلبرگ در حال حاضر در مرحله پس از تولید فیلم The Fablemans است که با همکاری تونی کوشنر فیلمنامه‌نویس آن را نوشته است. اسپیلبرگ و کوشنر سابقه همکاری با یکدیگر در فیلم‌های مونیخ، لینکلن و اخیراً West Side Story را دارند. اکثر منتقدین همکاری جدید این دو نفر برای ساخت اقتباس جدید از موزیکال ۱۹۵۷ را تحسین کردند.
اگرچه The Fablemans لزوماً اثری به طور کامل زندگی‌نامه‌ای نیست، اما همچنان عمدتاً بر اساس دوران کودکی اسپیلبرگ ساخته شده که در آریزونا پس از طلاق والدینش بزرگ شده بود. در همان روزهای اولیه بود که او عشق به فیلمسازی را کشف کرد و با هر آنچه در دسترسش بود داستان‌هایی خلق کرد. داستان بسیار آشنایی که بسیاری از کارگردانان آن دوران چنین وضعیتی رو گذراندند.
اسپیلبرگ در طول سال‌ها در پروژه‌های خود از بازیگران جوان زیادی در نقش‌های برجسته استفاده کرده است. از هنری توماس و درو بریمور در E.T the Extraterrestrial گرفته تا هیلی جوئل آزمنت در A.I. Artificial Intelligence. اسپیلبرگ اغلب پروژه‌ها را بر دوش بازیگران جوان می‌گذارد و سام رچنر و گابریل لیبل نیز به طور حتم آماده هستند تا سنت همیشگی کارگردان را ادامه دهند.
Top 10:جنجالی‌ترین اتفاقات دنیای گیم
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
اون تیتر کوچولو زیریه ایراد داره
کارگان خوبیه ولی من دیوید فینچر رو بیشتر دوست دارم
اگه می خواید بدونید ربطش چیه باید بگم اسماشون شبیه همه
مذهبی، درام و کشدار
یک بیماری و چند فیلم

source

توسط funkhabari