instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
دیوید لینچ قرار است در فیلم The Fabelmans ساخته استیون اسپیلبرگ نقش‌آفرینی کند.
دیوید لینچ (David Lynch) به جمع بازیگران فیلم فابلمن‌ها (The Fabelmans) اضافه شده است. در حال حاضر، نقشی که او در این فیلم ایفا خواهد کرد، مشخص نشده است. ساخت این فیلم درام را استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) در دست دارد.
فیلم فابلمن‌ها، اولین همکاری میان دیوید لینچ و استیون اسپیلبرگ را رقم خواهد زد. هر دوی آن‌ها، کارگردانان با استعداد و برجسته‌ای هستند که کار خود را از دهه هفتاد میلادی شروع کرده‌اند. دیوید لینچ توانسته تا برای کارنامه هنری خود، تحسین زیادی را برانگیزد.
در کارنامه او می‌توان آثاری همچون فیلم جاده مالهالند (Mulholland Drive)، فیلم کله پاک‌کن (Eraserhead)، مخمل آبی (Blue Velvet)، داستان استریت (The Straight Story) و بزرگراه گمشده (Lost Highway) را مشاهده کرد. فیلم مرد فیل‌نما (The Elephant Man) محصول سال 1980 به کارگردانی دیوید لینچ، نامزد هشت جایزه اسکار شده بود.
فیلم از ته دل وحشی (Wild at Heart) ساخته دیوید لینچ در سال 1990 میلادی، موفق به کسب جایزه نخل طلای جشنواره کن شده بود. دیوید لینچ همچنین به همراه مارک فراست (Mark Frost) سریال توئین پیکس (Twin Peaks) را خلق کرده است. این سریال، دو فصل خود را در دهه 90 میلادی پخش کرده و دیوید لینچ کارگردانی شش قسمت آن را در دست داشته است.
در سال 2017 میلادی، دیوید لینچ در سریال احیا شده توئین پیکس، کارگردانی هیجده قسمت این سریال را در دست داشته است. لینچ علاوه بر کارگردانی، در زمینه بازیگری نیز کارهایی انجام داده است.
استیون اسپیلبرگ در سال گذشته میلادی، فیلم داستان وست ساید (West Side Story) را کارگردانی کرده که با ستایش زیادی روبه‌رو شده است. او در حال حاضر، در مرحله پسا تولید فیلم فابلمن‌ها قرار دارد. اطلاعات اندکی در مورد داستان این فیلم در دسترس است.
بنابر گزارش‌ها، این فیلم، یک اثر نیمه بیوگرافی است که از دوران کودکی و نوجوانی استیون اسپیلبرگ در آریزونا الهام گرفته شده است. از دیگر بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می‌توان میشل ویلیامز (Michelle Williams)، ست روگن (Seth Rogen)، پل دینو (Paul Dano)، جولیا باترز (Julia Butters) و گابریل لابل (Gabriel LaBelle) را نام برد.
منبع: ورایتی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کاردگان بسیار ریز بین فوق العاده خلاق و روان شناختی هست
ماهالند درایوش به جد یکی از شاهکارای سینماس👍👍👍
احتمالا جا انداختین حرفِ *ل* رو که درستش اینه: مـالـهـالَـنـد – * Mulholland Drive (جادّۀ مالهالند) *
بله فیلم های فوق العاده‌ای دارن از جمله:
* بزرگراه گمشده – Lost Highway *
* مخمل آبی – Blue Velvet *
* توئین پیکس (2 فیلم سینمایی و 1 سریال سه فصله) – Twin Peaks *
* امپراطوری درون – Inland Empire *
* داستانِ سَرراست – The Straight Story *
* ذاتا وحشی – Wild at Heart *
* تَل‌ماسه – Dune *
* مَردِ فیلی – The Elephant Man *
* کلّه‌پاک‌کُن – Eraserhead *
و البته ناگفته نمونه که سبکِ فیلم‌سازی اُستاد و فیلم‌هاش با سلایق خیلی‌ها جور در نمیاد؛ ضمنِ اینکه برای درک‌کردن و لذت‌بردنِ هرچه بیشترِ آثار ایشون باید با ایده‌ها و دیدگاه و خطّ فکریِ ایشون آشنا شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari