شعبه‌های بیشتر، به‌زودی در شهرهای بیشتر
فروشگاه لیون کامپیوتر اولین شعبه خارج از تهران خود را در شهر رشت افتتاح کرد، که قرار است آغازی باشد بر راه‌اندازی شعبه‌های بیشتر در شهرهای دیگر ایران.
اواخر ماه گذشته بود که سعید حسینی، مدیرعامل و موسس لیون کامپیوتر، در مراسم رونمایی از هویت بصری جدید این شرکت اعلام کرد که تا حدود یک ماه و نیم دیگر از اولین محصول تولیدشده لیون کامپیوتر رونمایی می‌شود. و اکنون، کمتر از یک ماه پس از این مراسم، فروشگاه لیون کامپیوتر یک شعبه جدید در شهر رشت دارد که روز سه‌شنبه، با حضور مدیران مجموعه و همچنین اهالی رسانه افتتاح شد.
سعید حسینی در همین راستا اعلام کرد که بعد از تاسیس این شعبه به عنوان اولین فروشگاه لیون کامپیوتر خارج از تهران، تا پایان سال ۱۴۰۱ فروشگاه‌های بیشتری در سایر شهرهای مهم ایران از جمله اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و قزوین نیز افتتاح خواهند شد. او سپس درباره ایده افتتاح فروشگاه‌های فیزیکی بیشتر توضیح داد: «بررسی‌ها نشان می‌دهد که تنها ۴ درصد از بازار ایران آنلاین و ۹۶ درصد از ظرفیت بازار در فضای آفلاین است.»
حسینی اشاره کرد که خریداران همچنان می‌توانند محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت لیون تهیه کنند، و یا برای بررسی و خرید به فروشگاه‌های فیزیکی مراجعه کنند. همچنین یک نکته مهم دیگر درباره فروشگاه‌ها، حضور یک نمایندگی فیزیکی برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محلی است. یا به گفته حسینی، مهم‌ترین دلیلی که مردم همچنان به صورت حضوری و آفلاین خریدهای خود را انجام می‌دهند، دریافت حس خوب خرید و همچنین لمس و بررسی محصول پیش از پرداخت وجه است.
در نهایت، مدیرعامل لیون کامپیوتر درباره علت انتخاب رشت به عنوان اولین شهر خارج از تهران برای تاسیس فروشگاه گفت:
اینجا محل تولد من است و شرایطی برای آزمون و خطا در این محیط فراهم است که در شهرهای دیگر وجود نداشت. می‌توانیم تمامی مشکلات و باگ‌های موجود در بازار آفلاین خارج از تهران را اینجا بررسی کنیم و با تجربه کافی به سایر شهرهای بزرگ و مهم ورود کنیم.
Top 10:جنجالی‌ترین اتفاقات دنیای گیم
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
*سال ۱۴۰۱ فروشگاه‌های بیشتری در سایر شهرهای مهم ایران از جمله اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و قز*وین نیز افتتاح خواهند شد.*
چرا تو این لیست اهواز نبود🗿🪓
اون آدم سمت چپی داخل عکس مقاله
محسن نیست؟😂
کارشون دقیقا چیه 🗿 ؟
فروش کنسول ؟
یک بیماری و چند فیلم
امید، مسیر گلوله را تغییر می‌دهد!

source

توسط funkhabari