این بازی موفق آخرین آپدیت خود را دریافت می‌کند
بازی ایرانی موفق Children of Morta دو سال پس از انتشار خود، آخرین آپدیتش را به همراه یک ویژگی درخواست‌شده دریافت می‌کند؛ کو-آپ آنلاین.
بازی «فرزندان مورتا» بیشتر از دو سال است که برای پی‌سی و کنسول‌ها منتشر شده و مورد استقبال فراوان گیمرها در سرتاسر دنیا قرار گرفته. این بازی اکشن نقش‌آفرینی و روگ لایت محبوب تاکنون هفت آپدیت دریافت کرده بود، که هر کدام بهبودها و ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه کردند. از جمله شخصیت‌های قابل بازی بیشتر، و حالت‌های جدید همچون نیو گیم پلاس و Family Trials.
حالا، استودیو «دِد میج» در صفحه استیم بازی اعلام کرد که Children of Morta این ماه آخرین به‌روزرسانی خود را دریافت خواهد کرد. این آپدیت با نام The Fellowship Sanctuary یک ویژگی مهم و بسیار درخواست شده به بازی اضافه می‌کند: قابلیت بازی چندنفره (کو-آپ) به صورت آنلاین. در حالی که بازی از ابتدا شامل کو-آپ آفلاین می‌شد، بازیکنان به صورت آنلاین قادر به پیوستن به دوستانشان نبودند. بعدا و به لطف ویژگی Remote Play استیم، بازیکنان راهی برای انجام این کار پیدا کردند. اما این قابلیت به شکل واقعی در بازی وجود نداشت.
و حالا با The Fellowship Sanctuary این ویژگی بالاخره اضافه خواهد شد. طبق اعلام سازندگان، این آپدیت ابتدا در تاریخ ۱۴ فوریه یا ۲۵ بهمن برای کاربران استیم منتشر می‌شود. اما برای سایر پلتفرم‌ها و کنسول‌ها، فعلا بازه انتشاری وجود ندارد. دد میج در پست خود توضیح داده که این تاخیر جهت اطمینان از کیفیت و بی‌مشکل بودن آپدیت برای تمام بازیکنان به وجود آمده و آن‌ها اخبار بیشتر را با بازیکنان به اشتراک خواهند گذاشت.
در نهایت، دد میج اعلام کرد که همزمان با انتشار این آپدیت، خود بازی Children of Morta برای مدت محدودی در استیم رایگان می‌شود تا بازیکنان این عنوان را برای خود امتحان کنند.
Top 10:جنجالی‌ترین اتفاقات دنیای گیم
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
یکی از بهترین بازی های ایرانی برای کنسول
لطفاً به هموطنان خود خیانت نکنید و کرکی دانلود نکنیم
بهترین بازی ایرانی که تو عمر دیدیم و متاسفانه مثل خیلی ها نتونستم تجربش کنم ولی تا میتونستم ازش گیم پلی دیدیم دیالوگ های راوی داستان و خود داستان بازی برخلاف نود درصد بازی های ایرانی معرکست از گیم پلییش که دیگه نگم یکی از بهترین بازی های روگ لایک که وجود داره(متا بازی ۸۲!)
بعضیا چشم دیدن موفقیت های سازنده هارو ندارن
به خاطر همین به خاطر وجود رقص تو بازی بعضیا میرن از بازی شکایت میکنن
خدارو شکر سی دی پراجکت و راکستار تو ایران نیستن
خیلی هم عالی
من از سازنده های چیلدرین آف مورتا نمیتونم حمایت کنم(جیبا خالی)
ولی خیانت نمیکنم و بازیشونو کرکی پلی نمیدم
من: برای چیلدرن آف مورتا پول میدم
دوروز بعد: چیلدرن آف مورتا رایگان شد
تنها بازی‌ای که کرکی دانلود نکردم
یک بیماری و چند فیلم
امید، مسیر گلوله را تغییر می‌دهد!

source

توسط funkhabari