instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
نینا دوبرو و آرون اکهارت به جدیدترین فیلم کارگردان جان سخت 2 یعنی The Bricklayer پیوستند.
داستان این فیلم در مورد شخصی است که برای اخاذی از سازمان CIA دست به ترور خبرنگاران خارجی می‌زند و به گردن سازمان CIA می‌اندازد. در زمانی که تمام دنیا آمریکا و سازمان CIA را مسئول این قتل‌ها می‌دانند، CIA به سراغ یکی از مأموران کارکشته و سرکش خود می‌رود و او که حال به اجبار از بازنشستگی خارج شده است؛ در عین اینکه باید یک توطئه بین‌المللی را افشا کند، با گذشته خود نیز روبرو می‌شود.
تولید این فیلم از ماه آینده در اروپا آغاز خواهد شد و فیلمبرداری این فیلم در استودیو Millennium Nu Boyana Greece انجام خواهد شد. کارگردانی این فیلم را رنی هارلین (Renny Harlin) بر عهده دارد که آثاری مثل جان سخت 2 و Cliffhanger را در کارنامه هنری خود دارد و نویسندگان این فیلم نیز هانا وگ (Hannah Weg) و مت جانسون (Matt Johnson) هستند.
از تهیه‌کنندگان این فیلم می‌توان به آلن سیگال (Alan Siegel)، باتلر و دنیل رابینسون (Butler & Daniel Robinson)، هیدی یو مارکل (Heidi Jo Markel) و جفری گرین استین (Jeffrey Greenstein) اشاره کرد. همچنین ترور شرت (Trevor Short) و تنر مابلی (Tanner Mobley) از جمله مدیران تولید این فیلم هستند.
منبع: deadline
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari