نسل هشتم هنوز فراموش نشده
در ماه‌های گذشته شایعات زیادی درباره نسخه بعدی Call of Duty وجود داشته و به نظر می‌رسد که این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هم منتشر خواهد شد.
چند روز پیش تایید شده که استودیو Infinity Ward ساخت نسخه بعدی Call of Duty را برعهده دارد و بنابر شایعات، این بازی قرار است Call of Duty: Modern Warfare II باشد. بنابر گزارش سایت گیم رنت، خیلی‌ها گمان داشتند که این بازی تنها برای نسل نهم کنسول‌های خانگی منتشر شده و اکتیویژن قصد کنار گذاشتن پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را دارد. با این وجود تام هندرسون اعلام کرده است که با یک عنوان بین نسلی طرف هستیم و بازی برای هر دو نسل منتشر می‌شود.
استودیو اینفینیتی وارد همچنین روی مد DMZ برای نسخه بعدی Call of Duty کار می‌کند و از بازی Escape from Tarkov در ساخت آن الهام گرفته است. بنابر شایعاتی که تاکنون منتشر شده مد DMZ روی تجربه‌ای کوآپ تمرکز داشته و بازیکنان را در یک نقشه بزرگ قرار می‌دهد. همچنین باید به این اشاره کنیم که اکتیویژن قصد دارد برای ایجاد تفاوت با نسخه اصلی Call of Duty: Modern Warfare 2، از نام Call of Duty: Modern Warfare II با عدد رومی استفاده کند.
احتمالا استودیو Infinity Ward در تابستان از Call of Duty: Modern Warfare II رونمایی خواهد کرد. این دنباله قرار است مانند نسخه سال ۲۰۱۹ بی‌رحم، وحشتناک، تلخ، بی‌امان و شجاع باشد. سیستمی نیز در بازی وجود دارد که فضای سنگین و تاریک بازی را تکمیل می‌کند. به نظر می‌رسد که استودیو سعی در روایت داستانی خاکستری را دارد که هیچ برنده‌ای نخواهد داشت و احتمالا به چرخه طاقت فرسای جنگ علیه مواد مخدر اشاره دارد. این بازی وارد مرحله آلفا اولیه شده و ظاهرا توسط ۱۱ استودیو مختلف ساخته می‌شود.
Call of Duty: Modern Warfare 2 احتمالا در پاییز سال ۲۰۲۲ برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پی‌سی، پلی استیشن ۵ و شاید کنسول‌های نسل هشتم عرضه خواهد شد.
Top 10:جنجالی‌ترین اتفاقات دنیای گیم
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
از خوشحالی اشکم در اومد
خودایا شوکرت ما نسل هشتما هم میتونیم از مدرن وار فر II لذت ببریم
یه سوال درباره کال آف دیوتی :
چند سال پیش یه نسخه از کالاف دیوتی به اسم مودرن وارفیر ریمستر اومد بعد همین دو سال پیش یه نسخه دیگه با اسم کال آف دیوتی مدرن وار فیر اومد
اون نسخه ریمستر فقط ریمستر مدرن وارفیر ۱ عه ؟ بعد داستان این مدرن وارفیر که دو سال پیش اومد چی بود ؟
خداروشکر که هنوز نسل ۸ رو از یاد نبرن و براش کالاف‌ رو دادن
خوبه گیمر های نسل هشتم هم میتونن بازیش کنن
Infinity Ward کارش درسته 👌🏻
کی میخوان بگذرن از این نسل تنها بازی با گرافیک واقعی نسل نه ماتریکس بود که دمو بود
نگاهی به برخی از فناوری‌های شگفت‌انگیز جهان انیمیشن‌ها
بتمن‌هایی با رهبری یک ویلن

source

توسط funkhabari