ممکن است تا به حال به تغییر اشتراک اسپاتیفای (Spotify) به اشتراک اپل میوزیک و دیگر سرویس‌های استریم موسیقی فکر کرده باشید. احتمالاً شما هم تصور می‌کنید که امکان انتقال آهنگ های Spotify به Apple Music و سرویس‌های دیگر مانند YouTube Music و Pandora وجود ندارد.
اگر تعداد زیادی آهنگ و پلی‌لیست در اسپاتیفای دارید، انتقال جداگانه آهنگ‌ها راهکار خوبی به نظر نمی‌رسد. همچنین، اگر به هر دلیلی سرویس‌های پخش موسیقی متعددی دارید، روش بسیار ساده‌ای که در ادامه معرفی خواهیم کرد به شما کمک می‌کند که با استفاده از برنامه‌ FreeYourMusic تمام سرویس‌های پخش موسیقی‌تان را به‌روز نگه دارید.
در صورتی که سرویس اشتراکی برای استفاده از برنامه‌ی FreeYourMusic خریداری نکرده باشید، به‌صورت رایگان می‌توانید ۱۰۰ آهنگ محدود را از اسپتیفای به هر پلتفرم دیگری منتقل کنید. با این وجود، با خرید اشتراک‌های مختلفی که توسط برنامه ارائه شده است از خدمات و مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:
اپلیکیشن FreeYourMusic در سیستم‌عامل‌های iOS، macOS، Android، Windows و Linux در دسترس است و اساساً از هر سرویس پخش موسیقی موجود پشتیبانی می‌کند.
پس از نصب برنامه، شما این امکان را خواهید داشت که به‌سادگی کتابخانه موسیقی خود را به سرویس دیگری انتقال دهید.
نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر تعداد زیادی آهنگ دارید، ممکن است بخواهید ابتدا پلی‌لیست‌های اصلی را منتقل کنید. سرعت انتقال بین سرویس‌ها واقعا بالاست، اما اگر آهنگ‌های زیادی دارید، ممکن است چند روز طول بکشد.
هزینه خرید اکانت اسپاتیفای چقده؟

source

توسط funkhabari