بازی Sifu از جمله عناوین انحصاری کنسول پلی استیشن و کامپیوتر در دسترس منتقدان قرارگرفته است و وب‌سایت‌های خارجی در حال انتشار بررسی‌های خود هستند. این بازی بیتم آپ توانسته امتیاز متاکریتیک 81 را به دست بیاورد و خود را به عنوان یک اثر خوب بشناساند. در ادامه به نمرات و نقد بازی Sifu از سوی منتقدان خارجی می‌پردازیم و با دلایل قوت و ضعف بازی آشنا می‌شویم.
بازی Sifu یک اثر مهیج در ژانر اکشن ماجراجویی بیتم آپ است که توسط استودیو Sloclap و با موتور آنریل 4 توسعه داده شده است. قرار گرفتن در مقام یک کنگ فو کار و مبارزه با دشمنان متعدد، هدف اصلی بازی است و به نظر می‌رسد که مبارزات بازی بسیار دشوار است و اکثر منتقدان از دشواری بی‌دلیل بازی صحبت کرده‌اند. داستان بازی Sifu بر پایه انتقام قرار داده شده است و شما باید دشمنان را با ضربات مشت و لگد شکست دهید. نکته مهم در مورد بازی آن است که هر بار می‌میرید، باید از ابتدا شروع کنید و همچنین شخصیت شما پیرتر می‌شود و پس از چندین بار مرگ؛ همه‌چیز از ابتدا کلید می‌خورد.
با بررسی نقد بازی Sifu توسط سایت‌های خارجی به نکاتی یکسان می‌رسیم. مبارزات بازی در نوع خود بسیار باکیفیت است و هیجان بسیار زیادی دارد. سیستم مبارزات به طرز شگفت‌انگیزی مهیج و جذاب طراحی شده است؛ اما داستان بازی دارای مشکلاتی است که به چشم می‌آید و البته هدف بازی، ارائه مبارزاتی بی‌نظیر است که به‌خوبی از پس برآورده کردن این هدف برآمده است. تعدادی از منتقدان نوشته‌اند که سیستم مبارزه بازی تازه و هیجان‌انگیز است؛ اما عده‌ای گفته‌اند که دشواری بیش از حد بازی، آن را به اثری خسته‌کننده تبدیل می‌کند.
نقد بازی Sifu
بازی Sifu انتظار زیادی از شما دارد و این مانند یک شمشیر دو لبه عمل می‌کند. مبارزات بازی بی‌عیب و نقص است و با انیمیشن‌های روان و تأثیرگذار همراه شده است. علاوه بر آن دشمنان چالش‌برانگیز وجود دارند که باعث می‌شوند تا با چنگ و دندان برای شکست دادن آن‌ها بجنگید. تکرار چندین‌باره بازی باعث شده تا کمپین داستانی کوتاه آن را چندین بار تجربه کنید و البته باعث ایجاد لحظات خسته‌کننده‌ای می‌شود که باید تنها تلاش کنید و تلاش کنید تا مهارت بیشتری برای شکست دادن دشمنان کسب کنید. اگر آن روند یادگیری سمی بازی را کنار بگذاریم؛ با یک بیتم آپ شگفت‌انگیز روبه‌رو هستیم که دارای طراحی مراحل عالی و موسیقی فوق‌العاده است.
بازی سیفو بدون شک بحث دشواری بازی‌ها را دوباره پیش می‌کشد و جای تأسف دارد که افراد زیادی قادر به تجربه این بازی به دلیل سختی آن نخواهند بود. با این حال، توجهی برای چنین منحنی یادگیری دشواری وجود دارد و این بخشی از بازی است که باعث شده تا Sifu بسیار قانع‌کننده شود. ماجرای شما از یک شاگرد به استاد فوق‌العاده است و دلیلش آن است که شما باید مهارت خود را افزایش دهید؛ نه اینکه روند. سنتی پیشرفت بازی‌کن را طی کنید.
نقد بازی Sifu
Sifu Gameسخت است بتوان بازی Sifu‌ را بی‌احتیاط به کسی پیشنهاد کرد؛ زیرا که ساختار تنبیه‌ کننده دارد؛ اما اگر سؤال شما آن است که استودیو Sloclap توانسته از پس ساخت بازی به بهترین شکل بربیاید؛ آنگاه پاسخ ما «بله» خواهد بود. این کنگ‌فویی است که باید برای آن مرد.
این بازی است که اهداف زیادی را دنبال می‌کند. شما با گروهی از دشمنان مبارزه می‌کنید؛ توانایی‌های خود را ارتقا می‌‌دهید و در عین حال یک رو‌گ‌لایک را بازی می‌کنید. در مقابل غول‌آخرهایی قرار می‌گیرید که قدرت بسیار بیشتری از شما دارند و البته مکانیسم پیر شدن بازی هم به ضرر شما عمل می‌کند. تمام این‌ها در کنار هم یک بازی بسیار دشوار بدون حس رضایت و لذت ساخته است.
نمرات بازی Sifu
پس از پرداختن به نقد بازی Sifu، وقت آن است نگاهی کلی به نمرات بازی بیندازیم. این اثر اکشن موفق به دریافت میانگین امتیاز 81 در وب‌سایت متاکریتیک شده است و به عنوان اثری باکیفیت شناسایی شده است.
Game Revolution – 90
Game Rant – 90
GamesRadar+ – 90
Worth Playing – 85
IGN Spain – 80
TheGamer – 80
Push Square – 80
Game Informer – 73
Dexerto – 60
متاکریتیک Sifu
منبع: TheGamer
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.
سخت است بتوان بازی Sifu‌ را بی‌احتیاط به کسی پیشنهاد کرد؛ زیرا که ساختار تنبیه‌ کننده دارد؛ اما اگر سؤال شما آن است که استودیو Sloclap توانسته از پس ساخت بازی به بهترین شکل بربیاید؛ آنگاه پاسخ ما «بله» خواهد بود. این کنگ‌فویی است که باید برای آن مرد.
این اثر اکشن موفق به دریافت میانگین امتیاز 81 در وب‌سایت متاکریتیک شده است و به عنوان اثری باکیفیت شناسایی شده است.

source

توسط funkhabari