البته گوش کردن به آن شاید سخت باشد
آیا تا به حال دوست داشتید که مدتی را با هیدئو کوجیما بگذرانید و به صحبت‌های او در مورد بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های سینمایی گوش فرا دهید؟ خبر خوب این است که شما به زودی قادر خواهید بود این کار را انجام دهید، چرا که خالق و طراح افسانه‌ای بازی‌های ویدیویی در حال راه اندازی پادکست خود در Amazon Audible به نام Hideo Kojima’s Radioverse است.
خبر بد این است که این برنامه انحصاری ژاپن خواهد بود و شما به درک کاملی از زبان ژاپنی نیاز دارید تا با کوجیما و مهمانانش در هنگام بحث در مورد چندین موضوع همراه باشید. در توضیحات این برنامه آمده است: «هر بار از مهمانان مختلفی استقبال می‌کنیم تا درباره‌ی موضوعات عمیق مربوط به بازی‌ها و فیلم‌هایی صحبت کنند که در هیچ جای دیگری شنیده نمی‌شود.»
برای اولین اپیزود، اعضای کانال ژاپنی یوتیوب 2BRO به کوجیما ملحق خواهند شد که دارای مشترکین قابل توجهی با بیش از ۳ میلیون فالوور هستند. کوجیما پیش از این در دی ماه از یک پروژه «رادیکال» خبر داده بود، در حالی که استودیو کوجیما پروداکشنز در نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کرده بود که بخش تجاری جدیدی متمرکز بر فیلم، تلویزیون و موسیقی در لس آنجلس افتتاح می‌کند.
اولین بازی رسمی این استودیو، Death Stranding سال گذشته برای رایانه‌های شخصی پورت شد و در فروردین ماه نیز نسخه ارتقاء یافته‌ی Director’s Cut که شهریور برای پلی استیشن ۵ عرضه شده بود، برای پی‌سی در دسترس قرار خواهد گرفت که اگر بازی اصلی را خریداری کرده بودید، تنها با پرداخت ۱۰ دلار می‌توانید به نسخه جدید ارتقاء دهید.
بازی بعدی این تیم ممکن است یک عنوان ایکس باکس باشد، اگرچه هنوز چیزی تایید نشده است. هیدئو کوجیما که در ماه آگوست ۵۹ ساله می‌شود، هنوز آماده نیست صنعت بازی را ترک کند و استعفا بددهد و قول داده است تا زمانی که می‌تواند، سازنده و خلاق بماند.
Top 10:جنجالی‌ترین اتفاقات دنیای گیم
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
حالا کی تو ایران ژاپنی بلده
ولی اگه زیرنویس داشته باشه یا بتونیم ترجمه کنیم خیلی بهمون کمک می‌کنه
تازه درباره فیلم سینمایی هم حرف میزنم
و مهمتر گیم
می‌خوام یه بازی خوب اکشن جدید بخرم
شاید این پادکست کمکم کرد
خوبه که استودیو کوجیما در صنعت سینما ورود کرده و امیدواریم فیلم هاشون مثل بازیاشون عالی در بیاد
کوجیما داره کارشو عالی انجام میده
امیدوارم استعفا نده
اصلا امیدوارم نمیره هیچوقت 😐😐😐🥲
اشکال نداره هرچی استاد بزرگ انجام بده در آن خیر ماست
احترام خاصی براش قائلم
هرچند که بعد از دث استرندینگ این احترام کمتر شد ، ولی کوجیما هنوز لیاقت داشتن اسم “استاد” رو داره!
زیر نویس نداره مگه؟
نگاهی به برخی از فناوری‌های شگفت‌انگیز جهان انیمیشن‌ها
بتمن‌هایی با رهبری یک ویلن

source

توسط funkhabari