یک خرده‌فروشی آنلاین فرانسوی فاش می‌کند
اخباری درباره یک کالکشن جدید بازی بتمن با نام Batman Arkham Collection توسط خبرگزاری‌های مختلف منتشر شده که ظاهرا قرار است برای کاربران سوییچ عرضه شود.
برادران وارنر هنوز درباره بازی بتمن هیچ بیانیه رسمی منتشر نکرده، بنابراین در حال حاضر همه چیز به نوعی شایعه محسوب می‌شود اما طبق اسناد یک خرده‌فروشی آنلاین فرانسوی با نام WTT، این کالکشن بتمن در پایان ماه آگوست ظاهرا با قیمت ۶۰ یورو (حدود ۶۸ دلار) برای سوییچ عرضه خواهد شد.
البته باید به این موضوع نیز توجه کرد که وب‌سایت فرانسوی سابقه نسبتا خوبی دارد و پیش از اعلام رسمی، اطلاع رسانی کرده بود که بازی The Witcher 3: The Wild Hunt به سوییچ خواهد آمد. با این وجود، باید منتظر ماند تا اخبار بیشتری درباره Batman Arkham Collection منتشر شود.
اگر Arkham Collection که چند سال پیش برای پی‌سی و کنسول‌های منتشر شده بود، اکنون قرار است در دسترس سوییچ نیز قرار بگیرد، احتمالا این کالکشن شامل بازی‌های Arkham Asylum، Arkham City و Arkham Knight می‌شود.
از جمله اخبار مربوط به بازی‌های برادارن وارنر می‌توان به این موضوع اشاره کرد که «جیسون کیلار» مدیرعامل وارنرمدیا اخیرا به نوعی اشاره کرده بود که بازی‌های Hogwarts Legacy و Gotham Knights همچنان قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شوند.
Gotham Knight بازی بعدی استودیو سازنده Batman: Arkham Origins یعنی برادران وارنر مونترال خواهد بود و همچنین اولین بازی کامل این تیم پس از گذشت بیش از هشت سال محسوب می‌شود. در این بازی بازیکنان پس از مرگ احتمالی بتمن، در نقش Nightwing، Batgirl، Robin و Red Hood قرار خواهند کرفت تا از شهر گاتهام محافظت کنند.
Top 10:جنجالی‌ترین اتفاقات دنیای گیم
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
Batman Arkham اگه بیاد رو نینتندو سود زیادی داره
چه کالکشن زیبایی بود
چجوری آرکام نایت بیاد روی سوییچ ؟
گرچه اگه ویچر تونست پورت شه اینم احتمال داره که بتونه با افت گرافیک به پورت خوبی برسه
متاسفانه خیلی دیره
ولی باز امیدوارم نهایت لذت رو از این کالکشن شاهکار ببرن
گاهی خنده گاهی گریه
پسر هیچ نشان ندارد از پدر

source

توسط funkhabari