instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، به شیوه جدید تعامل کاربران با یکدیگر در بازی Skate اشاره می‌کند.
با عملکرد ضعیف بازی Battlefield 2042، ناشر این عنوان یعنی الکترونیک آرتز هنوز هم لیستی قابل قبول از پروژه‌های در حال توسعه در دست دارد. همچنین، پیش از این ما شاهد معرفی نسخه بازسازی شده از Dead Space بودیم که احتمالاً در اواخر سال 2022 منتشر می‌شود. حالا این کمپانی از احیای سری Skate برای بار چهارم خبر می‌دهد. این بازی که با نام Skate ثبت شده، طبق گفته‌های اندرو ویلسون به‌زودی منتشر می‌شود.
در جریان گزارش مالی سال 2021، آقای ویلسون در پاسخ به سوالی درباره‌ی وجود محتوای ساخته شده توسط کاربران در بازی‌ها گفت:
الکترونیک آرتس راه‌های جدید، قابل‌ توجه و سرگرم‌کننده‌ای را برای تعامل با محتوا در بازی‌هایش فراهم کرده است. این شامل توانایی کاربران برای ساخت محتوای دلخواه خود، و قرار دادن آن در محیط بازی نیز می‌شود؛ یعنی همان چیزی که در هسته عناوینی مانند The Sims و FIFA Ultimate Team و همچنین Madden Ultimate Team وجود داشته. و در حال حاضر در هسته‌ی اصلی طراحی بازی Skate نیز قرار دارد؛ عنوانی که به زودی آن را منتشر می‌کنیم.
البته که ناشر و توسعه‌دهندگان این بازی اطلاعات زیادی درباره‌ی آن منتشر نکرده‌اند، اما به‌طور کلی به یک سری از ویژگی‌های مهم بازی Skate اشاره شده است. مانند دسترسی به بخش چندنفره که قطعاً با وجود محتوای قابل شخصی‌سازی در جهان بازی سازگار است. مخصوصاً زمانی که بازیکنان بتوانند ساخته‌های خود را در بخش آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارند و از آن‌ها استفاده کنند.
همچنین این احتمال وجود دارد که این عنوان جهان‌ آزاد، و با بازی سابق مجموعه يعني Skate 2 نیز شباهت زیادی داشته باشد. همه‌ی این‌ها در حالی است که یکی از منابع داخلی شرکت ناشر در ماه جولای سال گذشته گفته بود که هنوز برای تأیید اطلاعات درز شده زود است.
در هر صورت، با وجود نزدیک بودن رویداد EA Play Live در ماه‌های آتی، باید منتظر ارائه‌ی اخبار بیشتری از بازی Skate باشیم. پیش‌تر تأیید شده بود که این عنوان برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari