جیمز باند، سم فیشر یا سالید اسنیک؟
اندی رابینسون از VGC در گزارشی از معرفی قریب الوقوع «یک بازی ابر جاسوس خاص» خبر داد که با توجه به شایعات و تحولات اخیر، می‌تواند یکی از چندین موارد را شامل شود.
طرفداران بازی‌های مخفی‌کاری در سال‌های اخیر چیز زیادی برای بازی کردن نداشته‌اند، اما با توجه به عناوینی که برای عرضه در آینده اعلام شدند و اطلاعات دیگری که لیک شده، ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور تحولات جالبی رخ دهد.
اندی رابینسون، سردبیر VGC، اخیراً در توییتر صحبت کرده و اظهار داشته که تعجب نخواهد کرد اگر «یک ابرجاسوس خاص در چند هفته آینده» بازگردد. در حالی که مشخص نیست از چه عنوان یا جاسوسی حرف می‌زند، اما چندین مورد وجود دارد که احتمالاً به یکی از آن‌ها اشاره دارد.
استودیو IO Interactive روی Project 007 کار می‌کند، یوبیسافت در حال کار بر روی بازسازی Splinter Cell است، در حالی که The Initiative روی ریبوت Perfect Dark کار می‌کند. در همین حال، شایعات حاکی از آن است که نسخه بازسازی Metal Gear Solid 3 نیز در Virtuous در دست ساخت است.
این احتمال نیز وجود دارد که ممکن است هیچ یک از این موارد نباشد. رابینسون در یکی از پاسخ‌های خود به توییت، تصویری را منتشر کرده که نشان می‌دهد کریستوفر درینگ، رئیس GamesIndustry.biz، ساعتی با مضمون بازی GoldenEye 007 جیمز باند به دست دارد. جالب اینجاست که گزارش‌های اخیر حاکی از آن بود که نسخه پورت یا ریمستری جدیدی از شوتر کلاسیک به زودی ساخته می‌شود.
ماه گذشته نیز خبر رسید که TrueAchievements سایت دستاورهای ایکس باکس لیستی از دستاوردهای بازی Goldeneye 007 را منتشر کرد که عجیب به نظر می‌رسد، زیرا این بازی تاکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس منتشر نشده است.
چالش ماینکرفت #۱ – راند چهارم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
شاید یه آیپی جدیده
فکر کنم ریمیک متال گیر سالید ۳ باشه چون گفته طی هفته های آینده «معرفی» میشه
تا اسپلینتر سل نبینیم آروم نمیگیگیریم
حس میکنم اسپلینتر سل هستش
به شخصه خییییییییییییلی دوست دارم متال گیر باشه حال و هوای ویدیو گیم رو به کل عوض کنه ولی همه میدونیم که نیست
امیدوارم ریمیک اسپلینترسل باشه
اگه Agentباشه به کل سایت شیرینی میدم
چقدر خاظره دارم با بازی چشم طلا یادش بخیر .
شاید اصلا agent باشه🗿
فکر کنم اون اسپلینتر سل که گفتن باشه
گاهی خنده گاهی گریه
پسر هیچ نشان ندارد از پدر

source

توسط funkhabari