انتشار دوباره فصل دوم
Tom Clancy’s The Division 2 در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد، اما با این وجود یوبیسافت پس از گذشته سه سال همچنان به پشتیبانی از این بازی ادامه می‌دهد.
فصل هشتم Division 2 با ماموریت‌های manhunt جدید، ابزار کمیاب جدید و آیتم‌های vanity بیشتری منتشر خواهد شد. البته قرار نیست با یک فصل کاملا جدید طرف باشیم و استودیو Massive Entertainment قصد دارد فصل دوم با اسم Keener’s Legacy را دوباره منتشر کند. بنابر گزارش سایت گیم رنت، فصل هشتم بازی Tom Clancy’s The Division 2 از فردا آغاز می‌شود و بازیکنان به محتوای جدید آن دسترسی پیدا می‌کنند.
در فصل Keener’s Legacy بازیکنان در مقابل چهار مامور سرکش به نام‌های تایتان، لونا، هانتزمن و Termite قرار می‌گیرند. هفته پیش نیز استودیو Massive اعلام کرد که قابلیت کراس‌پلی به Tom Clancy’s The Division 2 اضافه نمی‌شود و بازیکنان نباید منتظر مد Survival باشند. این عنوان برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز به خوبی آپدیت نشده و یوبیسافت تنها با یک به روزرسانی فریم ریت بازی را ۶۰ رساند. 
یوبیسافت در بهار بازی رایگان The Division: Heartlands را معرفی کرد که یک عنوان کاملا مستقل از دنیای دیویژن است که بر اساس مکانیک‌های هسته‌ای این فرانچایز ساخته می‌شود. از این رو با یک شوتر سوم شخص در سبک بقا طرف هستیم که قابلیت بازی تک‌نفره و مولتی‌پلیر را دارد. The Division: Heartland از مناطق شلوغ نیویورک و واشنگتن جدا شده و به شهر کوچکی به نام سیلور کریک (Silver Creek) رفته است.
هنوز تاریخ عرضه The Division: Heartland مشخص نیست، اما انتظار می‌رود در سال آینده برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر شود.
چالش ماینکرفت #۱ – راند چهارم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
گاهی خنده گاهی گریه
پسر هیچ نشان ندارد از پدر

source

توسط funkhabari