طبق گزارشات، این بازی بیش از ۵ سال در دست ساخت بود
به تازگی چندین کلیپ در فضای مجازی لیک شده که نمایی از بازی پر طرفدار این روزها Dying Light 2: Stay Human را در دوره‌ی فاز آلفا نشان می‌دهد.
این ویدئوها که در سایت Imgur ارسال شده، سه کلیپ کوتاه را نشان می‌دهد که شباهت زیادی به ماجراجویی اخیر عنوان جهان باز زامبی‌محور Dying Light 2 دارند. یکی از کلیپ‌ها بازیکنی را نشان می‌دهد که از پشت بام می‌پرد و قبل از آن نیز برخی مهارت‌های شخصیت خود را با استفاده از منوی مشابه نسخه نهایی، تغییر می‌دهد و انتخاب می‌کند. یکی دیگر از کلیپ‌ها نیز بازیکن را در حال شنا کردن، ظاهراً در وسط منطقه اصلی شهر در بازی نشان می‌دهد.
تکلند چندی پیش انتشار نینتندو سوییچ Dying Light 2 Stay Human را به تعویق انداخت. در حالی که تمام نسخه‌های دیگر بازی طبق برنامه‌ریزی در روز جمعه ۴ فوریه منتشر شدند، عرضه نسخه کنسول سوییچ به‌ طور قابل توجهی به تاخیر افتاد.
طبق بیانیه مطبوعاتی که در روز چهارشنبه منتشر شد، تکلند قصد دارد بازی را در پس از گذشت شش ماه از تاریخ اصلی به خانواده نینتندو سوییچ تحویل دهد. تکلند همچنین اخیراً متعهد شده بود که Dying Light 2 را با «حداقل» پنج سال محتوای پس از عرضه پشتیبانی کند.
بازی Dying Light 2 همین چند روز پیش عرضه شد و عملکرد بسیار خوبی در استیم داشته است. عنوان جهان باز تکلند هم اکنون در لیست بازی‌های برتر استیم از نظر تعداد بازیکنان بالاتر از Halo Infinite در رتبه بیست و سوم قرار گرفته است و در مجموع بیش از ۲۵۰۰۰۰ بازیکن همزمان دارد.
قسمت دوم از زمانی که وارد استیم شد، تعداد بازیکنان بسیار خوبی کسب کرده و حتی از نسخه اول خود نیز پیشی گرفته است. این بازی در ۲۴ ساعت ابتدایی خود بیش از ۱۸۰ بازیکن کسب کرد و این تعداد در آخر هفته نیز همچنان رو به افزایش بود.
چالش ماینکرفت #۱ – راند چهارم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
کسی چیزی فهمید؟
گاهی خنده گاهی گریه
پسر هیچ نشان ندارد از پدر

source

توسط funkhabari