پایانی بر سلطنت اسپایدرمن
فیلم Jackass Forever توانست بالاخره به حکومت Spider-Man: No Way Home در باکس آفیس پایان دهد و با ۲۳ میلیون دلار فروش در رتبه اول این جدول قرار گرفته است.
فیلم Jackass Forever جانی ناکسویل (Johnny Knoxville)، استیو-او (Steve-O)، وی من (Wee Man)، کریس پونتیوس (Chris Pontius)، دیو انگلند (Dave England)، دنجر ارن (Danger Ehren) و پرستون لیسی (Preston Lacy) را به دور هم جمع می‌کند. Jackass Forever با بودجه‌ای ۱۰ میلیون دلاری ساخته شده و در اولین هفته اکران توانسته به سوددهی برسد.
 Moonfall دومین فیلم پرفروش هفته گذشته بود که با ۱۰.۱ میلیون دلار بلیط فروخت. در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی بسیار سرشناسی از جمله هلی بری (Halle Berry)، پاتریک ویلسون (Patrick Wilson)، جان بردلی (John Bradley)، مایکل پنیا (Michael Peña) و دونالد ساترلند (Donald Sutherland) هستیم. Moonfall یکی از فیلم‌های علمی تخیلی مورد انتظار سال ۲۰۲۲ بود.
Spider-Man: No way Home در ماه دوم اکران خود برای دومین بار است که از صدر جدول به پایین کشیده شده و این بار در جایگاه سوم قرار گرفته است. جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی در هفته پیش ۹.۶ میلیون دلار فروش داشت که فروش کلی آن در آمریکا را به ۷۴۸.۹ میلیون دلار می‌رساند. Spider-Man: No way Home با ۱۱.۱ میلیون دلار فروش بیشتر، می‌تواند از Avatar پیشی گرفته و به سومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای آمریکا تبدیل شود. این فیلم در کل جهان ۱.۷۷ میلیارد دلار فروش داشته که یعنی ششمین فیلم پرفروش تاریخ است.
رتبه چهارم و پنجم باکس آفیس این هفته نیز به ترتیب در اختیار Scream با ۴.۷ میلیون دلار فروش و Sing 2 با ۴.۱ میلیون دلار فروش قرار دارد. بنابر گزارش سایت IGN، تاکنون فیلم ترسناک Scream توانسته نزدیک به ۶۹ میلیون دلار و Sing 2 نزدیک به ۱۴۰ میلیون دلار در آمریکا فروش داشته‌اند.
چالش ماینکرفت #۱ – راند چهارم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
اسپایدی اگر تو چین اکران شه احتمالش هست حتی دوم یا اول شه…
تو لیست پرفروش ترین های تاریخ
گاهی خنده گاهی گریه
پسر هیچ نشان ندارد از پدر

source

توسط funkhabari