احتمالا به دلیل مشکلات اخیر بازی
بازی Halo Infinite با نقدهای فوق‌العاده‌ای کار خود را شروع کرد و صحبت‌های زیادی درباره «بازگشت به فرم عالی» اولیه برای این سری وجود داشت. با این حال اکنون بازی جدید Halo از لیست پنج بازی برتر ایکس باکس و ۱۰۰ بازی برتر استیم خارج شده است.
اکنون تقریبا دو ماه از زمان انتشار بخش داستانی بازی Halo Infinite و حدود سه ماه از انتشار نسخه چند نفره آن گذشته و تقریبا در اواسط فصل اول شش ماهه آن هستیم. با این حال، Halo Infinite از لیست پنج بازی برتر ایکس باکس از نظر تعداد بازیکنان خارج شده و اکنون در رتبه ششم این لیست قرار گرفته است.
لیست بازی‌های برتر ایکس باکس از نظر تعداد بازیکنان به شرح زیر است:
در استیم نیز اوضاع کمی برای بازی جدید Halo سخت به نظر می‌رسد. در زمان نوشتن این خبر، Halo Infinite در جایگاه ۱۱۷ برترین بازی‌های استیم از نظر تعداد بازیکنان قرار گرفته است. واقعیت این است که بازی در عرض ۲ تا ۳ ماه حدود ۹۰ درصد از بازیکنان خود در استیم را از دست داده است.
از جمله دلایلی که احتمالا باعث کاهش تعداد بازیکنان بازی شده است می‌توان به مشکلات اخیر آن اشاره کرد. علاوه بر این، (به ویژه در پی‌سی) چیترها و متقلبان نیز تاثیر بسیار زیادی روی کاهش تعداد بازیکنان بازی داشته است.
چالش ماینکرفت #۱ – راند چهارم مسابقه بیلد بتل!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
روبلاکس از هیلو بالاتره
با لحن مهران مدیری : دیگه بدرد نمیخوره این دنیا
آنلاینشو نمیدونم چون وصل نمیشد اما داستانیش واقعا یه سری مشکلات رو عصاب داشت که مجبور شدم از یه جایی بازی رو پاک کنم. مراحل به شدت تکراری بودن و وقتی بازی چیزی برای ارائه نداشت مراحل رو بیش از حد طولانی و تکراری میکردن به صورتی که شما وارد یه محیط میشین ۱۰ تا از چند مدل کاراکترو میکشین دوباره وارد همون اتاق میشین اون کاراکترارو رو میکشین و این قضیه تو هر مرحله چندین و چند بار تکرار میشه
عجیبه وارزوون که سردمدار متقلب هاست gta 5 هم واقعا اگه یه دور کل دنیا تجربش کرده باشنم دیگه باید تموم بشه فروشش “/
۲۰۲۱ بدترین سال برای آی پی های شوتر بود
بازی از لحاظ استوری که عالی بود حرف نداشت
من چند ساعت بازی کردم اصلا باگ نداشت
توی ایکس باکس خوب کانکت میشد مولتیش هم عالی بود رایگان هم که هست نمی دونم والا چرا
عجیب نبود این اتفاق بخش آنلاین هیلو هیچ فری تو پلی نبوده ۳۴۳i تازه داره با مشکلات روبه‌رو میشه
مشکلات پتل پس که حل شد
امید وارم چیتر ها رو هم بندازن بیرون
هیلو بخش آنلاینش واقعا حیفه
خدایی هیف نیست روبلاکس به اون مضخرفی از هیلو بالاتر باشه 😑
ایشالا که به زودی درست شه
این چیتر ها به همه بازی ها گند میزنن
برای چی آخه ؟؟؟؟؟
اصلا انتظارشو نداشتم اونم هیلو البته من کاملا قبول دارم مشکلات بازیو خودم چند وقت پیش نصب کردم اصلا به سرور ها نمیشد کانکت بشی حتی با قند شکن
فورتزا هم نیس ؟
گاهی خنده گاهی گریه
پسر هیچ نشان ندارد از پدر

source

توسط funkhabari