instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی اکشن نقش‌آفرینی dungeon-crawling استودیوی Mojang یعنی Minecraft Dungeons به تازگی از مرز 15 میلیون بازیکن عبور کرده است. این بازی قصد دارد تا این دستاورد را با یک رویداد زمستانی تا پایان این ماه جشن بگیرد.
Minecraft Dungeons شاید به هنگام عرضه در سال 2020 دنیا را به آتش نکشیده باشد، اما اسپین‌آف جمع و جور بازی Minecraft از آن زمان توانسته جامعه‌ی بازیکنان قابل توجه‌ای را برای خود دست و پا کند. آمار و ارقام اخیر بازیکنان این بازی بدون شک تحسین برانگیز هستند. به تازگی استودیوی Mojang از طریق حساب کاربری توئیتر رسمی خود اعلام کرده که این بازی از مرز 15 میلیون بازیکن عبور کرده است. این بازی در سال گذشته در چنین مقطعی حدود 10 میلیون بازیکن داشت.
برای جشن گرفتن این دستاورد، استودیوی Mojang تصمیم گرفته تا رویداد ویژه‌ای را برای Minecraft Dungeons تدارک ببیند. این رویداد با تم زمستانی برگزار خواهد شد. Festival of Frost از امروز تا 22 فوریه جریان خواهد داشت. این رویداد طبقات زمستانی جدیدی را به Tower اضافه می‌کند. هر بازیکنی که طی این رویداد وارد بازی شود هم آیتم Iceologer Cape را به صورت رایگان دریافت خواهد کرد.
بازی Minecraft Dungeons در حال حاضر بر روی ایکس باکس وان، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سلام عزیزان
این بازی رو، در حالت آفلاین، توصیه می‌کنید؟
تشکر
صد در صد اگه سبک دانجن کراول رو دوست داری
برای من بازی جذابی بود
Minecraft dungeons is Trash
دستگاه پول چاپ کنه این استودیو
ماشین پول سازی مایکرو هستش خرید موجانگ واقعا کار عقلانه ای بود
برای جشن گرفتن این دستاورد، استودیوی Mojang تصمیم گرفته تا رویداد ویژه‌ای را برای Minecraft Dungeons تدارک ببیند. این رویداد با تم زمستانی برگزار خواهد شد.
دستاورد؟؟🗿تو ۲ سال ۱۵ میل فروخته بعد جی تی ای ریمستر تو چند ماه ۱۰ میل فروخته💪گودرط
جی تی ای سبک همه پسنده
ماینکرفت دانجن به خاطر سبکی که داره همه پسند نیست
این ۱۵ میلیون هم امار فوق العادیه
مث این میمونه که بگی gtav هنوز داره فروش میکنه
ولی دیابلو ۳ فروش انچنانی ایی نداره
ک بازم مقایسه مسخره ایی هس
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari