آغاز فصل جدید از ساعاتی دیگر
فصل دوازدهم بازی Apex Legends از ساعاتی دیگر آغاز می‌شود و به همین مناسبت استودیو ریسپاون اینترتینمنت با انتشار تریلری از بتل پس آن رونمایی کرده است.
فصل دوازدهم ایپکس لجندز Defiance نام دارد و بتل پس آن چالش‌های روزانه و هفتگی برای بایکنان خواهد داشت. شما با پشت سر قرار دادن این چالش‌ها به جوایز rare، اپیک و لجندری دسترسی پیدا خواهید کرد. تاکنون برای Seer و لوبا یک ست لجندری و برای اش، کریپتو و لایف‌لاین یک ست اپیک تایید شده است. این فصل با جدیدترین قهرمان این بازی با نام Mad Maggie همراه خواهد بود و استودیو یک مد 9v9 به نام Control نیز به بازی اضافه می‌کند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:
ایپکس لجندز تقریبا سه سال پیش به بازار عرضه شد و توانسته موفقیت‌های زیادی را برای الکترونیک آرتز و ریسپاون اینترتینمنت به همراه داشته باشد. این عنوان در سال گذشته ۲۸ میلیون بازیکن و بنابر گزارش سایت گیم‌اسپات، انتظار می‌رود در سال آینده نیز یک میلیارد دلار درآمد داشته باشد. خبر خوب برای طرفداران این است که پشتیبانی از این بازی تا چند سال دیگر نیز ادامه خواهد داشت.
استودیو ریسپاون اینترتیمنت همچنین روی نسخه موبایل بازی Apex Legends کار می‌کند. Apex Legends Mobile از همان ابتدا درست مانند نسخه‌های کنسول شامل شش لجند و شخصیت خواهد بود. بر اساس شایعات منتشر شده احتمالا در تاریخ ۳۱ می سال ۲۰۲۲ (۱۰ خرداد ۱۴۰۱) این بازی در سراسر جهان در دسترس قرار خواهد گرفت. 
ویجی‌لاگ پلاس: خرید سازنده هیلو توسط سونی و تایید ساخت جی تی ای 6
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
لجندش مثل لوبا
کلید اصلی موفقیت این آثار دوست‌داشتنی
از جوشکار سگ‌ها تا هویج آتشین… و یک خیابان!

source

توسط funkhabari