instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیو MAPPA تصاویر هنری جدیدی از آخرین قسمت‌های Attack On Titan منتشر کرد.
این تصاویر دو لحظه از اپیزود 80ام این مجموعه پرطرفدار را نشان می‌دهند که در تاریخ 6ام فوریه 2022 (17 بهمن 1400) منتشر شد. تصویر اول کودکی Historia Reiss را نشان می‌دهد و تصویر دوم که توسط انیماتور معروف روگ سوکسابو (Rogue Sukesabu) طراحی شده است؛ قسمتی از نبرد بین Founding و Attack Titans را که در اوایل اپیزود 80ام نمایش داده شد، را نشان می‌دهد. شما تصویر اول را در زیر می‌توانید ملاحظه کنید.
تصویر دوم نیز از اینجا قابل دسترس است.
این دو تصویر پنجمین سری از تصاویری هستند که از طرف استودیو MAPPA برای فصل آخر این مجموعه منتشر می‌شوند. این استودیو به هواداران قول داده است که در نیمه دوم فصل آخر، با نمایش هر اپیزود طراحی‌های هنری‌ای نیز از آن منتشر کند.
نیمه دوم فصل آخر سریال Attack On Titan در ژاپن و سرویس‌های استریم جهانی از 2 فوریه شروع به پخش شد. علی‌رغم نظرات متناقض منتقدان و طرفداران درباره آخرین اپیزودهای این مجموعه، اقتباس انیمه‌ای Attack On Titan همچنان بسیار محبوب است. در یک نظرسنجی، مجموعه Attack On Titan مورد انتظارترین سریال 2021 از نگاه طرفداران، بیان شده بود. هنگام انتشار قسمت اول نیمه دوم این فصل، آن قدر تعداد افرادی که می‌خواستند این قسمت را هنگام انتشا تماشا کنند؛ زیاد بود که سرویس Crunchyroll محبور به آفلاین کردن سرورهای خود در اثر شلوغی بیش از حد آن‌ها شد.
انیمه Attack On Titan علاوه بر Crunchroll، در Hulu و Funimation نیز در دسترس است. Funimation در حال تهیه‌ی دوبله‌ی انگلیسی برای این مجموعه است؛ دوبله انگلیسی نیمه دوم فصل آخر Attack On Titan از 13 فوریه 2022 (24 بهمن 1400) در دسترس قرار می‌گیرد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
حیف که ویت ادامشو نساخت .
ماپا از نظر گرافیک موقع مبارزات و صحنه های بزرگ به نظرم یذره کم کاری می کنه ولی بقیه بخشاش خوبن .
موافقم ماپا در زمینه نشون دادن احساسات تو چهره کراکترا کارش درسته ولی موقع مبارزات از تکنولوژی سی جی آی استفاده کرده که اصلا خوب کار نشده در مقایسه با ویت
نظر من بخواهی خیلی عجولانه دارن میسازن
چون این استودیو همزمان رو ۴ تا پروژه کار میکنه که از نظیر فصل دوم جوجوتسو ، جوجوتسو زیرو هرچند تو سینما عرضه شده ، چین ساو من و فصل ۴ پارت دوم اتک
و اینکه بر خلاف جوجوتسو که مبارزه و آرت استایل حقی داشت ولی اتک از نظر ارت یکم پسرفت کرده بود و اینکه سوتی هایی داشته
قشنگ معلومه با عجله دارن میسازن و پرونده اش ببندن
که امیدوارم اون مبارزه های حقی که تو مانگا نشون دادن تو انیمه خوب پیاده کنند
درسته ولی صورت کرکترها و ظاهرشون رو خیلی بهتر و شبیه تر به مانگا در آوردن.
سلام
واقعا گل کاشتید، از این حجم از هنر دارم سیراب می‌شوم و به کهکشان‌ها عروج می‌کنم.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari