کونامی رسماً میسون گرینوود را به اتهام تجاوز و آزار از تمامی بازی های فوتبال خود از جمله PES 2021 حذف کرده است. گرینوود بیست‌ساله به اتهام تجاوز و حمله فیزیکی به نامزدش از هفته گذشته تابه‌حال تحت بازداشت پلیس است. منچستریونایتد، فعالیت او را تعلیق کرده است و الکترونیک آرتز هم میسون گرینوود را از FIFA 22 پاک کرده است. کونامی با انتشار بیانیه‌ای،  دلیل حذف این بازیکن جوان را تشریح کرده است.
طبق آخرین اخبار بازی و بیانیه‌ مطبوعاتی منتشر شده توسط کونامی؛ فعالیت میسون گرینوود در تمامی بازی های PES ممنوع شده است و او دیگر بخشی از قرارداد تبلیغاتی با کونامی نیست. شرکت کونامی قراردادی انحصاری با تیم فوتبال منچستریونایتد دارد و چهره بازی‌کنان این تیم را به‌صورت واقعی اسکن می‌کند. Konami در بیانیه مطبوعاتی که برای یوروگیمر فرستاده، نوشته است:
با توجه به اتهامات جدی علیه میسون گرینوود، این بازیکن از تمامی بازی‌های فوتبال ما تا اطلاع ثانوی حذف می‌شود. کاربران به‌خصوص در PES 2021 موبایل، قادر به خرید و استفاده از این بازیکن نخواهند بود؛ اما این تأثیری روی بازی‌کنان فعلی ندارد. کونامی هرگونه خشونت به هر نحوی را محکوم می‌کند. از آنجایی که تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد؛ صحبت بیشتر در این مورد صحیح نیست.
حذف میسون گرینوود از PES 2021
میسون گرینوود با اتهام بسیار جدی روبه‌رو است و ممکن است شانس فعالیت حرفه‌ای برای همیشه را از دست دهد. طرفداران و سران تیم منچستریونایتد، امید بسیار زیادی به موفقیت گرینوود داشتند که با توجه به موقعیت پیش‌آمده؛ شانس وی برای بازگشت به میادین فوتبال بسیار کم است. الکترونیک آرتز با حذف گرینوود از بازی فیفا 22، خرید و فروش کارت این بازیکن در بخش آلتیمت تیم را ممنوع اعلام کرد و این بازیکن تا اطلاع ثانوی در ترکیب‌های چیده شده، غایب خواهد بود.
تیم فوتبال منچستریونایتد انگلستان هر نوع خشونتی را محکوم کرده است و میسون گرینوود را از تمرینات و ترکیب اصلی کنار گذاشته است. این جریانات باعث شده تا شرکت کونامی هم گرینوود را از تمامی بازی های PES و به‌خصوص PES 2021 موبایل حذف کند. شرکت کونامی در حال حاضر روی آپدیت بزرگ بازی eFootball 2022 کار می‌کند که انتشار آن تا بهار سال 1401 به تأخیر افتاده است. انتشار PES 2022 با اعتراضات زیادی همراه شد و کونامی فعلاً آماده انتشار آپدیت به‌منظور حل مشکلات نیست. نظر شما در مورد حذف میسون گرینوود از بازی PES 2021 چیست؟
منبع: Eurogamer
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari