گرچه احتمال بازگشت فرانچایز در قالب دیگری وجود دارد
America’s Army: Proving Grounds، بازی ویدئویی‌ای که به عنوان ابزار استخدام برای ارتش آمریکا استفاده می‌شد، پس از گذشت بیش از ۲۰ سال در روز ۵ مارس (۱۴ اسفند) روی پلتفرم‌های مختلف تعطیل می‌شود.
آنطور که Vice گزارش داده، بازی America’s Army از لیست فروشگاه‌های Steam و PSN حذف خواهد شد و میزبانی مسابقات آنلاین نیز متوقف خواهد شد. بخش مسابقات آفلاین و خصوصی همچنان در دسترس خواهند بود.
America’s Army یک بازی شوتر اول شخص است که در سال ۲۰۰۲ توسط ارتش ایالات متحده توسعه و منتشر شد. این بازی صراحتاً برای تشویق شهروندان آمریکایی برای پیوستن به ارتش آمریکا طراحی شده بود و نشان‌دهنده اولین استفاده بزرگ دولت آمریکا از بازی‌های ویدیویی به عنوان یک ابزار استخدام بود و همچنین یک بازی رایگان بود، قبل از اینکه Free-to-Play تبدیل به یک روش استاندارد در صنعت بازی‌های ویدیویی شود.
سه نسخه اصلی از America’s Army در طول این بیست سال منتشر شد و محتوا و گیم‌پلی بازی را برای ۲۰ میلیون مخاطب آن به‌روزرسانی کرد. Proving Ground آخرین نسخه بازی بود که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد.تیم ساخت بازی در بیانیه تعطیل شدن بازی اعلام کرد که «تمرکز ما به روش‌های جدید و نوآورانه دیگر برای کمک به ارتش در ارتباطات و استخدام‌ها معطوف خواهد شد» و قول «اعلامیه‌های آینده» را برای این سری داد که نشان می‌دهد به نوعی بازخواهند گشت.
پس از حملات ۱۱ سپتامبر، پشتیبانی از ارتش آمریکا به اوج خود رسیده بود و بازی America’s Army به سرعت به یک جاذبه محبوب تبدیل شد و تا سال ۲۰۰۷ به مرز ۹ میلیون بازیکن رسید. به عنوان یک بازی شوتر اول شخص، به مضامین نظامی Counter-Strike یا Rainbow Six شبیه بود، اما شامل مکانیزمی بود که منعکس‌کننده دنیای واقعی نیز بود.
بر اساس نظرسنجی ۲۰۲۱ موسسه رونالد ریگان، ۲۰ سال پس از عرضه، حمایت عموم مردم از ارتش در واقع رو به کاهش است. در سال‌های پس از لانچ America’s Army: Proving Ground، ارتش آمریکا راه‌های جدید و اغلب بحث برانگیزی، همانند استریم‌های توییچ و تیم‌های رسمی ورزش‌های الکترونیکی، برای استخدام جوانان و ایجاد آشنایی با ارتش از سنین جوانی پیدا کرده است.
ویجی‌لاگ پلاس: خرید سازنده هیلو توسط سونی و تایید ساخت جی تی ای 6
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
بنظرم می تونه برای ما خوب باشه
بنظرم باید با تارکوو قرارداد ببندم ریاست یک تر از این و آرما نداریم
بهتر اینو پلی داده بودم خیلی افتضاح بود🤢
روایت نافرجام از یک درونمایه ارزشمند
مقرون به صرفه‌های بازار لپ تاپ کدامند؟

source

توسط funkhabari