یک سری تغییرات اساسی
سونی روی آپدیت بعدی فریم‌ور کنسول پلی استیشن ۵ کار می‌کند و بتای آن از فردا برای دانلود در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.
تمرکز آپدیت بعدی فریم‌ور روی پارتی‌ها است، موضوعی که تغییرات آن در چند سال پیش با انتقادات زیادی همراه شده بود. سونی قصد دارد با این به روزرسانی امکانات بیشتری در اختیار بازیکنان قرار دهد. بازیکنان از این پس قادر خواهند بود روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ پارتی‌ها باز و بسته ایجاد کنند. پارتی باز به معنی این است که هرکسی می‌تواند به آن اضافه شود. البته آن فرد باید در لیست دوستان شما یا دیگر اعضای پارتی وجود داشته باشند.
عضو شدن در پارتی‌ها بسته تنها با دعوت نامه ممکن است. سونی همچنین برای راحتی کار، تب‌های جدایی برای دوستان، پارتی‌ها و پیام‌ها در نظر گرفته است. رابط کاربری درخواست دوستی نیز کمی تغییر کرده و دسترسی به Share Play هم آسان‌تر می‌شود. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود پنج بازی مورد علاقه خود را در صفحه اصلی سنجاق کنند. تعداد بازی‌های قابل مشاهده در صفحه اصلی نیز به ۱۴ تا افزایش پیدا می‌کند.
سونی همچنین قصد دارد دستور صوتی را نیز به کنسول نسل نهمی خود اضافه کند، البته در ابتدا این سیستم تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی خواهد کرد. رابط کاربری بخش تروفی‌ها نیز دچار تغییراتی بصری می‌‌شود تا ظاهر بهتری پیدا کند. سونی کنسول نسل هشتمی خود را به صورت کامل فراموش نکرده و این تغییر به صورت جزئی‌تر در کنسول پلی استیشن ۴ نیز اعمال می‌شود.
سونی هفته پیش اعلام کرده طی سه ماه پایانی ۲۰۲۱ حدود ۳.۹ میلیون دستگاه پلی استیشن ۵ فروخته تا مجموع فروش آن از ۱۷.۳ میلیون عبور کند. بخش پلی استیشن سونی در سال میلادی گذاشته مجموعا ۲۴.۸۷ میلیارد دلار درآمد داشت. این شرکت در مقایسه با نینتندو و ایکس باکس از نظر درآمد، با اختلاف بهترین عملکرد را از خود به جا گذاشته است.
ویجیاتو سینما: نقد انیمیشن Ice Age Adventures Of Buck
تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
بالاخره کی میخواین یه آپدیت بدن این مشکل کرش کردن وسط بعضی از بازی ها رو درست بکنه خدا میدونه……
خیلی معذرت میخوام ولی نصف قابلیتاش توی ایکس باکس از قبل بود |=
یعنی بکوارد قراره اضافه بشه؟؟؟ 👀👀
روایت نافرجام از یک درونمایه ارزشمند
مقرون به صرفه‌های بازار لپ تاپ کدامند؟

source

توسط funkhabari