با نزدیک شدن به روزهای پایانی فوریه و تاریخ انتشار اولین فصل سریال وایکینگ ها: والهالا (Vikings: Valhalla)، تریلر جدید سریال توسط نتفلیکس منتشر شد که آخرین تریلر منتشرشده پیش از نمایش رسمی سریال است.
در ادامه می‌توانید، جدیدترین تریلر سریال Vikings: Valhalla را همراه با زیرنویس اختصاصی رسانه سرگرمی مشاهده کنید:
آخرین و جدیدترین تریلر سریال ما را با قهرمانان سریال، از جمله واکینگ افسانه‌ای لیف اریکسون و خواهرش فریدیس اریکسدوتر (Frida Gustavsson) و همچنین شاهزاده هارالد سیگوردسون (Leo Suter) آشنا می‌کند. آنچه که در تریلر جدید سریال می‌بینم، روایتی از پایان سفر دریایی طولانی واکینگ‌ها و آغاز آشوب جنگ آن‌ها با خانواده‌ی سلطنتی انگلیسی است که بر شمال حکومت می‌کنند. تریلر منتشرشده حاوی صحنه‌های جنگ و خونریزی است که افتخارجویی و تلاش وایکینگ‌ها برای زنده ماندن را به‌تصویر می‌کشد.
روایت سریال وایکینگ ها: والهالا، با شعار «در برابر هیچکس زانو نزن» ، حدود ۱۰۰ سال پس از وایکینگ‌های شبکه‌ی History رخ می‌دهد و دنباله‌ای مستقیم برای سریال محبوب Vikings محسوب می‌شود. روایت سریال اصلی بر ماموریت وایکینگی به نام راگنار لودبروک برای تسخیر غرب متمرکز بود، اما داستان سریال والهالا بر سرگذشت وایکینگ‌ها و درگیری‌های آنان با انگلیسی‌ها بر سر اعتقادات متضاد مسیحی و بت‌پرستی تمرکز دارد.
فهرست بازیگران سریال، بردلی فریگارد (Bradley Freegard) با حضور در نقش پادشاه کانوت، بوسکو هوگان (Bosco Hogan) در نقش اتلرد بدفهم و لورا برلین (Laura Berlin) در نقش امای نورماندی را در برمی‌گیرد.
تمامی ۸ قسمت سریال به‌صورت همزمان در تاریخ ۲۵ فوریه به طور انحصاری از نتفلیکس پخش خواهد شد.

source

توسط funkhabari