instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
رابرت پتینسون گفته است که نظر مردم گاتهام در مورد شوالیه تاریکی در فیلم The Batman متفاوت خواهد بود.
رابرت پتینسون (Robert Pattinson) برای اولین بار در فیلم بتمن (The Batman) نقش بروس وین یا شوالیه تاریکی را به تصویر خواهد کشید. او در مصاحبه جدید خود، اظهار داشته که در این فیلم، مردم گاتهام حس متفاوتی نسبت به بتمن خواهند داشت.
فیلم بتمن، اقتباسی دیگر از یکی از نمادین‌ترین کاراکترهای کمیک‌های دی‌سی به شمار می‌رود و کارگردانی این اثر را مت ریوز (Matt Reeves) در دست دارد. مت ریوز در این فیلم، رویکردی متفاوت در پیش گرفته و سعی دارد تا نسخه‌ای از بروس وین خلق نماید که همانند آن کمتر دیده شده است.
در فیلم بتمن، بروس وین در دومین سال فعالیت خود به عنوان بتمن قرار دارد و شهر گاتهام بیشتر از همیشه به یک قهرمان نیاز دارد چراکه یک قاتل سریالی مرموز شروع به کشتن افراد برجسته شهر گاتهام کرده است. این قاتل، ریدلر با بازی پل دینو (Paul Dano) است.
از دیگر کاراکترهایی که در این فیلم حضور خواهند داشت می‌توان پنگوئن با بازی کالین فارل (Colin Farrell) و کت‌وومن با بازی زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) را نام برد. اقدامات دنیای مجرمانه و زیرزمینی شهر گاتهام، باعث شده تا مردمان این شهر، سرخورده و ناامید باشند.
رابرت پتینسون در جدیدترین اظهارات خود گفته است که در فیلم بتمن، شهروندان گاتهام نگاهی متفاوت نسبت به این شخصیت خواهند داشت و در برخی از مواقع، بر اساس اعمال بتمن نمی‌توانند تشخیص دهند که او دوست یا دشمن است. پتینسون گفته:
بتمن نتوانسته تا کارهای خود را در راستای بهبود اوضاع شهر انجام بدهد. از زمان شروع به فعالیت بروس وین به عنوان بتمن، سطح جرم و جنایت در شهر گاتهام بیشتر شده است. مردم شهر فکر می‌کنند که بتمن نیز نمادی دیگر از خراب بودن وضعیت است.
در یک صحنه از فیلم، بتمن همه افراد در یک سکوی قطار را می‌زند. کسی که بتمن سعی در نجاتش داشته، با خودش فکر می‌کند که بتمن حتی از این افراد نیز بدتر است. به نظرم، خیلی خوب است که در فیلم‌نامه، به این موضوع اشاره شده است.
فیلم بتمن در تاریخ 4 مارس سال 2022 میلادی (13 اسفند 1400) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
He is not our hero!
He is a silent gaurdian
He is dark knight
یکی از فیلم هایی که خیلی منتظرش هستم و واقعا ارزش مند هست و اقتباسی متفاوت رو ارائه میده و امیدوارم که موف بشن داخل باکس افیس
سلام، شب بخیر
“با خودش فکر می‌کند که بتمن حتی از این افراد نیز بدتر است. به نظرم، خیلی خوب است که در فیلم‌نامه، به این موضوع اشاره شده است”
بتمن از آنها بدتر است؟
وای، نه!
خیلی بد شد!
دوباره سانتی‌مانتالیسم! (انسان‌گرایی الکی، شعاری)
دوباره دروغ!
تا مثلا مردم بترسند، وحشت کنند، بتمن رو طرد کنند.
و همه اینها، بدون هیچ قصه‌گویی، فیلمنامه، یا شخصیت‌پردازی قدرتمندی.
فیلم امیدواریم خط بطلان بکشه رو حرف ما.
ولی بتمن این فیلم، بنظر میاد، قراره چهره مثلا خاکستری بگیره
و فیلم پز بده که، ما خیلی خوب ایم، خیلی حرفه‌ای ایم، بتمن‌مون خاکستری یه، ریدلر‌مون آدم خوبی یه،
و این حرف‌ها.
باج بده، بفروشه، از اداهای انسانی و روشنفکری نون بخوره.
نون حرامی ست، نخورید این را!
نون قصه سالم و ساده را بخورید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari