«یک حس و حال کاملا متفاوت را تجربه خواهید کرد»
فیلم بتمن (The Batman) ماه آینده سرانجام به سینماها می‌آید و در همین مورد، رابرت پتینسون درباره داستان و حال و هوای آن اطلاعات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار داده است. وی در صحبت‌هایش با GQ در تایید حرف‌های گذشته که گفته شده بود این فیلم قرار نیست به داستان منشا شخصیت بتمن بپردازد، گفت که قرار نیست باز هم کشته شدن پدر و مادر بروس وین را در فیلم ببیینم.
با این اوصاف، بتمنِ رابرت پتینسون باید با غم و اندوه این تجربه به زندگی خود ادامه دهد. رابرت پتینسون در همین باره گفت:
این فیلم حال و هوای بسیار متفاوتی دارد. غمگین و حزن‌انگیز است. به جای اینکه او در ابتدا به مرگ پدر و مادرش غلبه کند و سپس تبدیل به بتمن شود و گاتهام را نجات دهد، اکنون واقعا اصلا از آنها عبور نکرده و من دائما درگیر کنار آمدن با مرگ والدین هستم. همچنین درباره رابطه او با زن گربه‌ای [زوئی کراویتز] هم چیزی وجود دارد. داستان تا حد زیادی در زمان حال رمان‌های گرافیکی قرار دارد و راه‌های تفسیر شخصیت بتمن بسیار بی‌نهایت است. شاید این نهمین یا دهمین فیلم بتمن باشد، اما حس فوق‌العاده‌ای دارد.
برخلاف توصیه مت ریوز [کارگردان فیلم] به رابرت پتینسون، او بسیاری از فیلم‌های قبلی بتمن را تماشا کرده تا متوجه شود در کدام قسمت داستان آن‌ها شکاف وجود دارد که قبلا به تصویر کشیده نشده است. او می‌گوید تحت تاثیر بتمن کریستین بیل و به ویژه تن صدای قرار گرفته است. پتینسون گفت که انجام این کار به خصوص برای دوره‌های زمانی طولانی‌تر بسیار دشوار است و از این نظر که فیلم The Batman دیالوگ‌های طولانی دارد، منحصر به فرد خواهد بود.
نه‌تنها پیدا کردن تن صدای مناسب او در نقش بتمن بسیار دشوار بود، بلکه پتینسون گفت حرکات فیزیکی با لباس مخصوص بتمن چالش‌برانگیز است، چراکه قسمت زیادی از عملکرد او را نشان خواهد داد. در نهایت رابرت پتینسون درباره پذیرفتن نقش بتمن صحبت کرد و گفت که بدون یک لحظه تردید جواب مثبت داده و برای بازی در این نقش قرارداد امضا کرده است. او می‌گوید مدیر برنامه‌هایش از این اتفاق بسیار هیجان‌زده شده بود، زیرا معتقد بود پتینسون می‌خواهد «نقش‌های بسیار عجیب‌و غریب» را بازی کند.
در اخبار مرتبط پیشین خواندیم که نظر رابرت پتینسون درباره فیلم‌های قبلی بتمن چیست؟، مت ریوز به انتقادها علیه رابرت پتینسون در نقش بتمن پاسخ می‌دهد و رابرت پتینسون در فیلم جدید کارگردان «انگل» بازی خواهد کرد.
فیلم بتمن در تاریخ ۴ مارچ ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) اکران خواهد شد و در ۱۹ آپریل ۲۰۲۲ (۳۰ فروردین ۱۴۰۱)، تنها ۴۵ روز پس از اکران در سینماهای دنیا، در دسترس تمام مشترکین HBO Max قرار خواهد گرفت.
ویجی‌لاگ پلاس: خرید سازنده هیلو توسط سونی و تایید ساخت جی تی ای 6
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
جلوه‌های ویژه و دیگر هیچ

source

توسط funkhabari