instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
نظرات و نمرات منتقدان به فیلم Death on the Nile، اثری با بازی بازیگرانی برجسته منتشر شده است.
فیلم مرگ روی نیل (Death on the Nile) جدیدترین اثر از داستان‌های هرکول پوآرو است و منتقدان نظرات متفاوتی در مورد این اثر داشته‌اند و نمرات نسبتا متوسطی به آن داده‌اند. فیلم «مرگ روی نیل» به کارگردانی کنت برانا (Kenneth Branagh) است. این فیلم را می‌توان دنباله‌ای برای فیلم قتل در قطار سریع‌السیر شرق (Murder on the Orient Express) سال 2017 میلادی دانست.
فیلم «مرگ روی نیل»، همانطور که از نامش پیدا است، داستان سفر هرکول پوآرو روی یک قایق تفریحی در رودخانه نیل مصر را بازگو خواهد کرد. علاوه بر کنت برانا، دیگر بازیگران این فیلم شامل گل گدوت (Gal Gadot)، آنت بنینگ (Annette Bening)، لتیشیا رایت (Letitia Wright)، رز لزلی (Rose Leslie)، اما مکی (Emma Mackey) و راسل برند (Russell Brand) است.
بسیاری از منتقدان بر این باور بودند که این فیلم، نسبت به فیلم قبلی یعنی فیلم «قتل در قتل سریع‌السیر شرق» بهتر است. با این حال، برخی از این منتقدان نسبت به کارگردانی کنت برانا و همچنین اکت آغازین فیلم انتقادهایی را داشته‌اند.
فیلم «مرگ روی نیل» در وب سایت راتن تومیتوز، از 67 نقد منتشر شده امتیاز 69 درصد را بدست آورده است. در وب سایت متاکریتیک، این فیلم امتیاز 52 از صد را گرفته که بر اساس 27 نقد منتشر شده برای آن در این وب سایت بوده است. در ادامه، نظر برخی از منتقدان برتر در مورد این فیلم قرار گرفته است.
«75/100 IndieWire | منتقد: دیوید ارلیچ»
در فیلم قبلی هرکول پوآرو و همچینن فیلم «مرگ روی نیل»، کنت برانا رویکردی خاص را در پیش گرفته است. رویکرد کاراگاهی او، بدین شکل است که اول شخصی را متهم می‌کند و در صورتی که بی‌گناهی‌اش ثابت شود، از او عذرخواهی می‌کند. هر چند، این رویکرد باعث می‌شود تا اکت دوم فیلم سرشار از مونولوگ‌های کوتاه و تکراری باشد که سرعت فیلم را گرفته اما همین موارد باعث شده تا بازیگران مکمل نیز بتوانند بدرخشند.
«70/100 CNN | منتقد: برایان لوری»
این فیلم توانسته تا عمق بیشتری به شخصیت کاراگاه پوآرو بدهد و آن را به شخصیت جالب‌توجه‌تری تبدیل می‌کند. هر چند، فیلم‌سازان توانستند تا این کار را بدون آنکه راز و معمای اصلی را از بین ببرید، انجام دهند.
«70/100 IGN | منتقد: سیدهنت ادلاخا»
مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا فیلم «مرگ روی نیل» به لحظات تاثیرگذار خود برسد اما بازیگر و کارگردان کنت برانا، علاقه خاصی نسبت به شخصیت کاراگاه پوآرو دارد و از همین رو، این فیلم توانسته تا موفق ظاهر شود.
«67/100 Entertainment Weekly | منتقد: لیا گرینبلات»
فیلم «مرگ روی نیل» قرار است یک اثر داستانی پلیسی و کلاسیک باشد که افراد را سرگرم می‌کند. این اثر را می‌توان فیلمی مجلل، پر از کاراکترهای برجسته و اهرام مصری کامپیوتری دانست.
«60/100 Variety | منتقد: اوون گیلبرمن»
فیلم «مرگ روی نیل» اثری متوسط به شمار می‌رود. این فیلم هیچ‌گاه این حس را به شما منتقل نمی‌کند که در حال تماشای یک اثر برجسته و ماندگار هستید. هر چند، این فیلم جذابیت‌های خاص خود را دارد.
«60/100 Screen Rant | منتقد: مای عبدالباکی»
در کل، فیلم «مرگ روی نیل» را می‌توان اثری منسجم و خوب دانست. این فیلم موفق شده تا راز و رمز پیرامون قتل را بیشتر کند و برای هر کدام از کاراکترهای فیلم، داستان پس‌زمینه قابل قبولی را ارائه کند. علاوه بر این، این داستان‌ها باعث شده تا در هر لحظه، بینندگان نسبت به این کاراکترها مشکوک باشند.
«60/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دیوید رونی»
این فیلم به اندازه کافی رضایت‌بخش است؛ هر چند، به جای اینکه اثری هوشمندانه و رازآلود باشد، بیشتر شبیه به یک اثر قدیمی و خوش‌نما است. فیلمبرداری فیلم واقعا به شیوه‌ای زیبا انجام شده که نماهای زیبایی را خلق کرده است.
«60/100 Empire | منتقد: دن جولین»
فیلم «مرگ روی نیل» نسبت به فیلم قبلی این مجموعه، بهبود پیدا کرده و تمرکز بیشتری روی کاراکتر کاراگاه پوآرو قرار داشته است. این تمرکز فیلم روی شخصیت اصلی باعث شده تا نقص‌های موجود در دیگر کاراکترها و همچنین استفاده بیش از اندازه از جلوه‌های کامپیوتری کمتر به چشم بیایند.
در کل، فیلم «مرگ روی نیل» موفق شده تا نظرات نسبتا مثبتی از سوی منتقدان بدست بیاورد و باید منتظر ماند و دید که این فیلم در گیشه چه عملکردی خواهد داشت و نظر مخاطبان در مورد آن چیست.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اینو بارها و بارها در سری پوآرو دیدیم دیگه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari