نحوه پیدا کردن Cyberhands 2177 knuckledusters
بازی مورد انتظار Dying Light 2 بالاخره به بازار عرضه شد و استودیو تکلند در آن یک ایستراگ از سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار داده است.
Dying Light 2 و سایبرپانک ۲۰۷۷ دو بازی نقش‌افرینی از دو استودیو لهستانی هستند. به همین خاطر دایینگ لایت یکی از سلاح‌های سایبرپانک را در جهان خود پنهان کرده است. در دنیای دایینگ لایت NPC خاصی وجود دارد که ممکن است هیچ وقت با او ملاقات نکنید و شانس به دست آوردن Cyberhands 2177 knuckledusters را از دست بدهید. شما لازم است برای به دست آوردن این سلاح باید به بالای ساختمان VNC Tower بروید.
VNC Tower بلندترین ساختمانی است که در جهان Dying Light 2 وجود دارد و پیش از مرحله Broadcast به آن دسترسی نخواهید داشت. بنابر گزارش سایت گیم‌اسپات، پس از پایان مرحله شما از طریق درِ سمت شمالی می‌توانید وارد ساختمان شوید و با آسانسور به بالای آن رفته و در پشت بام به سمت چپ بروید. در این سمت دو آسمان خراش دیگر وجود دارند که ارتفاع آن‌ها کمتر از VNC Tower است.
سپس شما طبق تصویر بالا می‌توانید با این NPC ملاقات کرده و او به شما می‌گوید از نایت سیتی به شهر دایینگ لایت ۲ آمده است. این NPC سپس از آنجا حرکت می‌کند و Cyberhands 2177 knuckledusters را به شما می‌دهد. اگر شما بازی را پیش از ملاقات با این NPC تمام کنید، شانس ملاقات با او را از دست خواهید داد. هنوز مشخص نیست که غیب شدن این NPC عمدی بوده یا اینکه یک باگ باعث آن است.
داستان بازی در سال ۲۰۳۶ دنبال می‌شود و طی مجموعه‌ای از اتفاقات، ایدن از خواهر خود جدا می‌شود. اکنون که سال‌ها از آن وقایع گذشته، او همچنان به خاطر ترک میا احساس گناه می‌کند و تلاش دارد باری دیگر کنار او قرار بگیرد. برای درک داستان Dying Light 2 نیازی به تجربه بازی اول ندارید و ۱۵ سال اختلاف بین این دو نسخه وجود دارد. بازی Dying Light 2 بیشتر از ۴۰ هزار خط دیالوگ دارد و استودیو تکلند قصد دارد تا ۵ سال از آن پشتیبانی کند.
Dying Light 2 هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس قرار دارد و با تاخیر برای نینتندو سوییچ منتشر می‌‌شود.
ویجیاتو سینما: نقد انیمیشن Ice Age Adventures Of Buck
تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
خیلی جالب بود 👍👏
فکر کنید مثلا یه اتاق توی نسخه جدید بازی فرمانده مقاومت باشه و یه شمشیر توش باشه که به مهران توی سفیر عشق اشاره داشته باشه😐🐫🍐

روایت نافرجام از یک درونمایه ارزشمند

source

توسط funkhabari