آماری باورنکردنی، حتی پیش از رایگان شدن بازی!
امروز برای شما گفتیم که هجوم مخاطبان برای دریافت بازی Lost Ark سرورهای استیم را دچار مشکل کرده و حالا به‌نظر می‌رسد این عنوان خیلی زود کنار برخی از بزرگترین بازی‌های تاریخ استیم قرار گرفته است.
طبق گزارش IGN بر اساس دیتای SteamDB، لاست آرک توانسته با عبور از عناوین مطرحی چون Apex Legends و Among Us رکورد جالبی در زمینه بازیکنان همزمان به‌دست آورد. تعداد بازیکنان همزمان Lost Ark با عبور از عدد شگفت‌انگیز ۵۳۲,۴۷۶، آن را در جایگاه ششم قرار داده است.
تنها بازی‌های New World، سایبرپانک ۲۰۷۷، دوتا ۲، CS:GO و پابجی تاکنون تعداد بازیکنان همزمان بیشتری نسبت به نیو آرک ثبت کرده‌اند. جالب‌تر این است که بدانید New Ark تنها در عرض چهار ساعت به این آمار باورنکردنی رسیده و هنوز رایگان نشده است. از روز جمعه، تمام بازیکنان می‌توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند.
Lost Ark یک بازی چند نفره بسیار بزرگ و نقش‌آفرینی اکشن شبیه به عناوین دیابلو است که شامل ۱۵ کلاس مختلف می‌شود و یک کمپین داستانی و سینمایی هم دارد. این بازی در سال ۲۰۱۹ در کشور کره جنوبی منتشر شده بود و کمی بعد در روسیه در دسترس قرار گرفت. اکنون نیز شاهد عرضه آن در اروپا و آمریکای شمالی هستیم.
ویجیاتو سینما: نقد انیمیشن Ice Age Adventures Of Buck
تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
این سبک بازی ها همیشه محبوب هستند
این بازی هم مثل هیلو،امانگ اس،new world و دیگر بازی ها میاد و میره ولی چیزی که میمونه جی تی ای و کالاف و سی اس گو و بقیه بازی های کژوال پلیری هست
این بازی ها عکس کارکتر هاشون خیلی کیوته ولی تو بازی که میرسی:|
(البته میدونم سینماتیک خب قضیش فرق میکنه قصدم شوخیه)
عجب خبری!راستش،به سازنده‌ش حسودیم میشه
چجوری بدون هیچ پیشینه خاصی اینقدر معروف شد
مثل لیگ او لجندزه؟
یعنی تا پس فردا که بازی رایگان میشه تحمل نکردن و بازیو خریدن؟
عجیبه، واقعا عجیبه
روایت نافرجام از یک درونمایه ارزشمند
مقرون به صرفه‌های بازار لپ تاپ کدامند؟

source

توسط funkhabari