همچنین جزئیاتی از داستان بازی مشخص شد
ادعا شده است که بازی Dead Island 2 همچنان در استودیو Dambuster درحال توسعه است و احتمالا امسال منتشر خواهد شد.
تام هندرسون، منبع شناخته شده و معتبر دنیای ویدیو گیم در یک ویدیوی یوتیوب ادعا می‌کند که با افراد نزدیک به توسعه بازی صحبت کرده و ظاهرا بازی Dead Island 2 در وضعیت خوبی قرار دارد. او در این ویدیو توضیح می‌دهد:
به گفته افرادی که با آن‌ها صحبت کرده‌ام، وضعیت بازی خوب است و می‌توان به زودی با انتشار تریلر گیم پلی معرفی شود. انتظار می‌رود تا بازی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ منتشر شود و اگر مشکلی در توسعه آن رخ دهد، احتمالا به سال آینده منتهی شود.
هندرسون همچنین اطلاعاتی درباره داستان بازی و ابتدای آن ارائه کرد:
شما در یک هواپیما هستید و ویروس زامبی در هواپیما شیوع پیدا می‌کند. در نهایت هواپیما به هالیوود سقوط می‌کند و شما زنده می‌مانید و سپس هدف شما این است که تلاش کنید تا زنده بمانید.
بازی Dead Island 2 ابتدا در سال ۲۰۱۴ معرفی شد و از آن زمان تاکنون با تاخیرها و تغییرات توسعه دهنده مواجه شده است. بازی ابتدا توسط Yager Development در حال ساخت بود، سپس توسعه آن به Sumo Digital واگذار شد. در سال ۲۰۱۹، Dambuster یکی از زیرمجموعه‌های Deep Silver توسعه بازی را بر عهده گرفت.
همچنین زمانی که بازی در ابتدا معرفی شده بود، گفته می‌شد داستان آن درباره قرنطینه کردن کالیفرنیا توسط نیروهای مسلح ایالات متحده خواهد بود. از طرفی دیگر، اخباری منتشر شده بود که ظاهرا بازی فقط برای کنسول‌های نسل بعدی و پی‌سی منتشر خواهد شد.
فصل دوم ماینکرفت #۲ – بالاخره به پیرمرد رسیدیم
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
بعد از ۸ سال 😐این همه صبر امیدوارم ارزششو داشته باشه
بشدت هایپ. من نسخه یکش رو دیدم خیلی خفنه.😉
یک شکست کامل برای جهان جنگ ستارگان
فریادهای آن سوی خط قرمز

source

توسط funkhabari