حضور دوباره بازیگران قدیمی پارک ژوراسیک
اولین تریلر رسمی سومی فیلم دنیای ژوراسیک با نام Jurassic World: Dominion منتشر شد که در آن شاهد دایناسورهایی هستیم که جهان را تصاحب کرده‌اند.
یونیورسال اولین تریلر فیلم جدید دنیای ژوراسیک با نام Jurassic World: Dominion را منتشر کرد که ششمین عنوان در فرنچایز پارک ژوراسیک و سومین فیلم از سه‌گانه دنیای ژوراسیک محسوب می‌شود. در این تریلر که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، شاهد «کریس پرت» در نقش اوون گریدی هستیم که با برخی بازیگران فیلم‌های پارک ژوراسیک برای نجات جهان متحد شده است. Jurassic Park: Dominion قرار است در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد ۱۴۰۱) در سینماها اکران شود.
در این تریلر علاوه بر دایناسورهای غول پیکر و متنوع شاهد اوون گریدی با بازی پرت هستیم که با موتورسیکلت خود در خیابان‌های شلوغ حرکت می‌کند در حالی که چندین دایناسور به دنبال او هستند. به طور کلی Jurassic Park: Dominion شبیه یکی از فیلم‌های ماموریت غیرممکن یا Mission: Impossible است که شامل دایناسورها می‌شود.
در تریلر علاوه بر دایناسورها، شاهد «لورا درن» و «سم نیل» نیز هستیم که برای اولین بار پس از سال‌ها قرار است در نقش‌های اصلی خود یعنی الی ساتلر و دکتر آلن گرانت حضور پیدا کنند. علاوه بر این «جف گلدبلوم» نیز یک بار دیگر در نقش ایان مالکوم حضور پیدا خواهد کرد.
از دیگر بازیگران سومین فیلم دنیای ژوراسیک می‌توان به «برایس دالاس هاوارد» در نقش کلیر دارنینگ و «جاستیس اسمیت» در نقش فرانکلین وب اشاره کرد. فیلم توسط کالین ترورو کارگردانی می‌شود که فیلم کارگردان فیلم اول دنیای ژوراسیک نیز بوده است.
ویجیاتو سینما: آثار منفی مارول روی کیفیت فیلم‌های سینمایی [تماشا کنید]
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
اخر تریلر بزرگترین دایناسور گوشتخوار (گیگانوتوسورس) رو نشون داد
پ.ن: تو‌ سه ساعت ۴ میلیون بازدید خورد همین تریلر
فاینالی
چقدر سمه
بالأخره یک قهرمان دی‌سی محافظت از نیویورک را برعهده می‌گیرد
جلوه‌های ویژه و دیگر هیچ

source

توسط funkhabari