بازی‌های سبک Tower Defense ابتدا به‌عنوان نقشه‌هایی فرعی در دل بازی‌های استراتژیک ظاهر شدند و به‌نوعی مستقل نبودند. بازیکنان در این نقشه‌ها با ساختن مواضع و بناهای دفاعی، باید در برابر موج‌های متعددی از حمله دشمنان مقاومت می‌کرد. جذابیت این سبک باعث شد که استودیوهای بازی‌سازی، دست به ساخت بازی‌های Tower Defense مستقل بزنند تا این تجربه در سطح بالاتری برای مخاطبان در دسترس باشد. بازی Defense Zone 3 Ultra HD از استودیو Artem Kotov عنوانی با همین سبک و سیاق بوده که نبردهای جذاب و تاکتیکی را به خوردتان خواهد داد.
این بازی که شماره سوم و مورد انتظار این سری است، ویژگی‌های جدیدی مانند سلاح‌ها و مراحل جدید را وارد چاشنی کار کرده تا تجربه لذت‌بخش‌تری را در اختیار طرفدارانش قرار دهد. اصول بازی همان اصول همیشگی است، شما باید با استفاده از برج‌ها و ساختمان‌های دفاعی خود در برابر حمله دشمنان مقاومت کنید فقط در این شماره از بازی، دشمنان سرسخت‌تر شده و چالش‌های بیشتری سر راه شما قرار خواهد گرفت.
شما در بازی Defense Zone 3 Ultra HD به سلاح‌ها و برج‌های دفاعی جدیدی دسترسی خواهید داشت که تاکتیک و شرایط نبرد را تغییر خواهند داد. بازی دارای 4 درجه سختی متفاوت بوده که هرکدام با توجه به مهارت شما می‌توانند انتخاب شوند. علاوه بر این شما به 8 برج دفاعی، 8 قابلیت تهاجمی ویژه و مراحل مختلفی در فصل‌های چهارگانه دسترسی دارید که استراتژی پیروزی در هرکدام متفاوت و جذاب خواهد بود.
اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Bloons TD 6 و Orcs Must Die 3 را نیز بررسی کنید.
در ادامه برای دانلود بازی Defense Zone 3 Ultra HD با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.
OS: Microsoft Windows 7 or later
Processor: 1.5GhZ
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: OpenGL compatible. ATI, NVIDIA or Intel HD. Older Intel graphics cards may have slowdown issues.
DirectX: Version 9.0
Storage: 512 MB available space
Sound Card: Windows or Mac compatible
OS: Microsoft Windows 7 or later
Processor: 2.0
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: OpenGL Compatible. ATI, NVIDIA or Intel HD. Older Intel graphics cards may have slowdown issues.
DirectX: Version 9.0
Storage: 512 MB available space
Sound Card: Windows or Mac compatible

تصاویری از محیط بازی :

Welcome to the long-awaited sequel to the popular action/strategy game! New weapons, landscapes, and options galore! Every game session is now even more dynamic and amazing. The core of the game is still the same: entire armies of enemies rush at your defenses, trying to destroy them by any means necessary. But now they’re even more powerful and madder than ever.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari