نینتندو شب گذشته و در خلال رویداد Nintendo Direct از دی‌ال‌سی جدید بازی Mario Kart 8 Deluxe رونمایی کرد و از اضافه شدن ۴۸ مسیر جدید خبر داد.
این دی‌ال‌سی با نام Booster Course Pass قرار است ۲۴.۹۹ دلار قیمت داشته باشد، اما کسانی که مشترک سرویس Nintendo Switch Online Expansion Pack هستند، می‌توانند آن را به شکل رایگان دریافت کنند. این ۴۸ مسیر در یک زمان عرضه نخواهند شد و نینتندو اعلام کرده که قرار است آن‌ها را در ۶ موج عرضه کند.
طی موج اول ۸ مسیر جدید به Mario Kart 8 Deluxe اضافه می‌شوند. این مسیر‌ها شامل نام‌های زیر هستند:
قرار است در هر موج، ۸ مسیر جدید اضافه شود و دارندگان Booster Course Pass تمامی این مسیر‌ها را تا پایان سال ۲۰۲۳ میلادی دریافت خواهند کرد. موج اول در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۲ (مصادف با ۱۷ اسفند) منتشر می‌شود که شامل مسیر‌های Wii’s Coconut Mall، N64’s Choco Mountain و Tour’s Tokyo Blur خواهد بود.
بازی Mario Kart 8 در سال ۲۰۲۱ توانسته لقب پرفروش‌ترین بازی ریسینگ تاریخ را در آمریکا به دست آورد! ترکیب آمار فروش بازی Mario Kart 8 اصلی روی پلتفرم Wii U و Mario Kart 8 Deluxe پلتفرم نینتندو سوئیچ باعث شده تا این بازی از مقام اول سابق یعنی بازی Mario Kart پلتفرم Wii جلو بزند. طی گزارش‌های جدید و با وجود این که نینتندو فعلا تمرکز خود را روی نسخه‌ی فعلی نگه داشته است، ظاهرا بازی Mario Kart 9 در دست ساخت قرار دارد.
نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا شما هم از دارندگان پلتفرم نینتندو سوئیچ هستید و این بازی را تجربه کرده‌اید؟ کدام مسیر در این بازی، موردعلاقه‌ی شماست؟

source

توسط funkhabari