فیلمی با محوریت یکی از دشمنان سرسخت اسپایدی
طبق گزارش ددلاین، بازیگر برنده اسکار، راسل کرو به جمع بازیگران فیلم Kraven the Hunter، اسپین آف مرد عنکبوتی پیوسته است. وی قرار است در کنار آرون تایلر جانسون (در نقش کراون شکارچی) به ایفای نقش بپرازد.
از سال ۲۰۲۱ که حضور آرون تایلر جانسون در این فیلم اعلام شد، هنوز اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست و نمی‌دانیم با چه داستانی روبه‌رو خواهیم بود. همچنین مشخص نیست که راسل کرو برای ایفای چه نقشی انتخاب شده است. Kraven The Hunter قرار است در تاریخ ۱۳ ژانویه (۲۳ دی ۱۴۰۱) در سینماها اکران شود، پس می‌توان امیدوار بود که به‌زودی اطلاعات و جزییات بیشتری از آن منتشر شود.
زمانی شایعات زیادی درباره این فیلم وجود داشت و گفته می‌شد قرار است یک فیلم مستقل با محوریت حضور یکی از شخصیت‌های مرد عنکبوتی در جهان سونی و شخصیت‌های مارول ساخته شود. از دیگر فیلم‌های مشترک سونی و مارول می‌توان به Venom، Venom: Let There Be Carnage و موربیوس که تاکنون چندین بار تاخیر خورده اشاره کرد. چندی پیش اعلام شد که فیلم یا سریال مادام وب نیز در دست ساخت است و داکوتا جانسون برای ایفای نقش اصلی، یعنی مادام وب در نظر گرفته شده است.
کراون شکارچی، با نام سرگئی کراوینوف شکارچی بزرگی است که همیشه به دنبال مرد عنکبوتی بوده و معروف‌ترین داستان او به نام Kraven’s Last Hunt به سال ۱۹۸۷ برمی‌گردد که در آن مرد عنکبوتی را کشت و دفن کرد و سپس به مدت دو هفته خود را به عنوان مرد عنکبوتی دروغین جا زد تا ثابت کند که یک قدرت برتر است.
همانطور که پیش‌تر ذکر شد، فیلم Kraven the Hunter برای اکران در تاریخ ۱۳ ژانویه (۲۳ دی ۱۴۰۱) در سینماها برنامه‌ریزی شده است.
ویجیاتو سینما: آثار منفی مارول روی کیفیت فیلم‌های سینمایی
تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
معلوم نیست سونی واسه چی داره اصلا این فیلم رو میسازه.هدفش چیه؟!
تنها چیزی که میدونم اینه که قراره یکی از بهترین دشمنای اسپایدرمن دوباره در سینما داغون تر از همیشه به تصویر کشیده بشه.
هایپ نیستم🗿
با توجه به ونوم دو
بالأخره یک قهرمان دی‌سی محافظت از نیویورک را برعهده می‌گیرد
جلوه‌های ویژه و دیگر هیچ

source

توسط funkhabari