instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت سونی به تازگی پوستری برای فیلم Morbius با بازی جرد لتو منتشر کرده است.
فیلم موربیوس (Morbius) جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی مشترک سونی محسوب می‌شود که شرکت سونی به تازگی پوستری برای آن منتشر کرده است. در این فیلم، جرد لتو (Jared Leto) نقش اصلی فیلم یعنی یک خون‌‌آشام را به تصویر خواهد کشید.
دنیای سینمایی مشترک سونی با فیلم ونوم (Venom) شروع شده بود و به دنبال آن نیز فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) روی پرده سینماها اکران شده بود. فیلم موربیوس، داستان دانشمندی به نام مایکل موربیوس را دنبال می‌کند که یک بیماری خونی نادر دارد و سعی می‌کند تا خودش را درمان کند اما این کار باعث می‎‌شود تا او قدرت‌های فرابشری پیدا کند و تشنه خون شود.
علاوه بر جرد لتو، دیگر بازیگرانی که در فیلم موربیوس حضور دارند شامل مت اسمیت (Matt Smith)، آدریا آرجونا (Adria Arjona)، جرد هریس (Jared Harris)، ال مادریگال (Al Madrigal)، تایریس گیبسون (Tyrese Gibson) و مایکل کیتون (Michael Keaton) است.
تولید فیلم موربیوس با مشکلات بسیاری مواجه بوده و چندین مرتبه متوقف شده است. علاوه بر این، اکران آن به دفعات بسیار با تاخیر روبه‌رو شده است. تنها چند ماه دیگر تا اکران فیلم روی پرده سینماها باقی مانده و شرکت سونی، پوستری برای این فیلم منتشر کرده است. این پوستر را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.
این پوستر تازه منتشر شده برای فیلم موربیوس، کاراکتر اصلی فیلم به همراه دیگر کاراکترها را نشان می‌دهد. این پوستر، همچنین چشمان خون‌آشامی موربیوس را نیز به نمایش گذاشته و علاوه بر آن، اشاره‌هایی به برخی از صحنه‌های اکشن فیلم دارد.
این پوستر شبیه به پوسترهای نهایی منتشر شده برای فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) و همچنین فیلم «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» است. همانطور که در این پوستر دیده می‌شود، در این فیلم، مت اسمیت قرار است نقش دوست صمیمی دکتر موربیوس به نام لوکسیس کراون را بازی کند که دچار همین بیماری خونی است و با این درمان، به یک خون‌آشام به نام هانگر تبدیل می‌شود.
نکته قابل توجه در این پوستر، این است که تاریخ اکران این فیلم در آن ذکر نشده است. فیلم موربیوس قرار است در تاریخ 1 آوریل سال 2022 میلادی (جمعه 12 فروردین 1401) روی پرده سینماها اکران شود اما با توجه به افزایش گسترش کرونا، این احتمال وجود دارد که اکران فیلم برای چندمین بار به تاخیر بیافتد.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تو لایوش فارسی حرف زد 😂
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari