instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در جدیدترین خبر منتشر شده، استودیوی Polyphony Digital تایید کرد که تمام اطلاعات ذخیره شده بازیکنان در بازی GT Sport، به نسخه جدید Gran Turismo منتقل می‌شود.
مدت زمان زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار Gran Turismo 7 باقی نمانده است و باید به‌زودی منتظر انتشار اخبار بیشتری از این بازی باشیم. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این اطلاعات قابل انتقال، شامل دارایی‌های ظاهری و رتبه‌‌بندی‌های مختلف بازی می‌شود. Gran Turismo 7 به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد و به‌طور قابل‌توجهی، طرفداران این سری مشتاق تجربه‌ی محتویات منحصر به فرد و ویژه‌ی این بازی هستند. با این حال، اگر فردی هستید که در چند سال گذشته زمان زیادی را به تجربه‌ی Gran Turismo Sport اختصاص دادید و امیدوار هستید که پیشرفت‌هایتان را از دست ندهید، خبرهای خوبی برای شما وجود دارد.
انتقال اطلاعات عنوان Gran Turismo Sport به بازی جدید در تاریخ 15 فوریه انجام می‌شود و در زمان عرضه روی Gran Turismo 7 اعمال می‌شود. هرچند سازندگان بازی در استودیوی Polyphony اذعان کردند که با توجه به زیاد بودن این داده‌ها، ممکن است انتقال اطلاعات برای برخی افراد، با تاخیر انجام شود.
با اینکه گفته شد بسیاری از این داد‌ه‌ها به بازی جدید قابل انتقال هستند، اما شما نمی‌توانید به بسیاری از اطلاعات مانند عکس‌ها و ویدیوهای ذخیره شده دسترسی داشته باشید. با این حال، کماکان بازیکنان به 80 درصد پیشروی‌های خود دسترسی خواهند داشت که حتی شامل لباس‌ها و کلاه‌های مخصوص رانندگی نیز می‌شود.
نسخه قبلی سری Gran Turismo با اینکه توانست از منظر تعداد بازیکنان در سطح خوبی باقی بماند، اما نتوانست به انتظارات تمام طرفداران پاسخ دهد. حالا مدت زمان زیادی از عرضه‌ی GT Sport گذشته است و یامائوچی به همراه تیمش قصد دارند با Gran Turismo 7 این فرنچایز را به جایگاه حقیقی‌اش بازگردانند. این بازی مورد انتظار در تاریخ 13 اسفند 1400 (4 مارس 2022) برای کنسول‌های پلی‌ استیشن 4 و پلی‌ استیشن 5 عرضه خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بهشت ریسینگ …
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari