توماس شلبی و دار و دسته‌اش به VR می‌آیند!
سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) از زمان پخش خود از نتفلیکس یکی از محبوب‌ترین عناوین نتفلیکس به شمار‌ می‌رود که داستان تام (توماس شلبی) رهبر یک گروه تجارت خانوادگی با بازی کیلین مورفی را روایت می‌کند. حال خبر خوب برای طرفداران که منتظر رسیدن فصل پایانی این سریال هستند، این است که بازی واقعیت مجازی پیکی بلایندرز قرار است امسال منتشر شود.
در این بازی‌ شاهد برخی از مشهور‌ترین لوکیشن‌های سریال خواهید بود و گفته می‌شود حتی دو تن از ستاره‌های بزرگ سریال نیز به عنوان صداپیشه در آن حضور دارند. این بازی Peaky Blinders: The King’s Ransom نام دارد و در دهه ۱۹۲۰ بیرمنگام جریان دارد که می‌تواند داستان آن را بین فصل اول و پنجم سریال قرار دهد. به عنوان عضوی از گروه اصلی Peaky Blinders، باید اعتماد رهبر تامی شلبی و برادر بزرگترش آرتور را جلب کنید. کیلین مورفی و پل اندرسون نقش آن‌ها را بازی می‌کنند که هر دوی آن‌ها به عنوان صداپیشه این نقش‌ها در بازی حضور خواهند داشت. در خطی از توضیحات داستان بازی آمده:
در حال فرار از جوخه تیراندازی، برای کمک به تامی شلبی بدنام روی می‌آورید و به زودی دوباره خود را درگیر جنگ می‌بینید. تنها امید شما در رستگاری شکست مشکلات و برنده شدن به هر قیمتی است… به دستور پیکی بلایندرز.
تماشای تیزر تریلر بازی واقعیت مجازی Peaky Blinders از یوتیوب
این بازی توسط Maze Theory در دست ساخت قرار دارد که قبلا نیز تجربه ساخت بازی Doctor Who: The Edge of Reality را در کارنامه دارد. با توجه به تیزر تریلر منتشر شده می‌توانید انتظار مبارزه‌های هیجان‌انگیز را داشته باشید، هرچند هنوز اطلاعات دقیقی از این تریلر به دست نیامده. این بازی شامل نبردهای پراکنده با اسلحه و همچنین مشت زدن است.
سریال Peaky Blinders درست پس از جنگ جهانی اول شروع می‌شود و آخرین فصل آن در اواخر دهه ۱۹۲۰ می‌گذرد. شخصیت‌های تخیلی اغلب با شخصیت‌های تاریخی واقعی تلاقی پیدا می‌کنند که اخیرا آسوالد ماسلی فاشیست بریتانیایی را به عنوان یک آنتاگونیست نشان می‌دهد. فصل ششم و پایانی به زودی منتشر می‌شود، اگرچه نتفلیکس هنوز تاریخ رسمی برای آن اعلام نکرده و داستان با دنباله‌های دیگر ادامه خواهد یافت.
در اخبار مرتبط خواندیم که فصل ششم آخرین فصل Peaky Blinders خواهد بود اما داستان‌های جدید در راه است و بازیگر مستر بین در نقش هیتلر به Peaky Blinders ملحق می‌شود.
ویجی‌موبایل: نکات جالب کلش آف کلنز و بازی‌های دو نفره موبایلی
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
انتضار ساخت یه بازی از این سری رو داشتم اما نه روی VR. امیدوارم خوب بشه
میتونید پدرام رو هم به عنوان مصرف کننده سیگار مهمان دعوت کنید😂
فوت گردیدم
قابلیت حمل ۱۰۰۰ نخ سیگار.
پشمام
یک شکست کامل برای جهان جنگ ستارگان
فریادهای آن سوی خط قرمز

source

توسط funkhabari