سپیده دم رگناروک در راه است
چند وقتی است که طرفداران و بازیکنان بازی Assassin’s Creed Valhalla منتظر بسته الحاقی Dawn of Ragnarok هستند و اکنون تریلر جدید از آن منتشر شده است.
بازیکنان در این بسته الحاقی کنترل اودین را برعهده دارند. اودین سفری به سرزمین اسوارتالف‌هایم (Svartalfheim) را آغاز کرده تا بالدر را از چنگ غول آتشی Surtr نجات دهد. این منطقه جدید بسیار زیبا به نظر می‌رسد و تفاوت‌ قابل توجهی با مناطق بازی اصلی دارد. بنابر گزارش سایت گیمینگ بولت از آنجایی که شما کنترل اودین را برعهده دارید، توانایی‌ها و قدرت‌های بازیکنان نیز متفاوت خواهد بود.
با ویژگی Hugr-Rip می‌توان قدرت‌های دشمن‌های کشته شده را به دست آورد. اودین همچنین می‌تواند به کلاغ تبدیل شده و پرواز کرده، برای جلوگیری از آسیب آتش پوست خود را به ماگما تبدیل و خود به فاصله دور تلپورت کند. یوبیسافت سلاح‌های جدیدی نیز به بازی اضافه کرده است که علاوه‌بر بسته الحاقی Dawn of Ragnarok، در بازی اصلی نیز قابل دسترس هستند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر تماشا کنید:
در حال حاضر یوبیسافت روی دو پروژه دیگر از فرانچایز Assassin’s Creed کار می‌کند. یکی از آن‌ها Assassin’s Creed Infinity است، یک بازی لایو سرویس که گفته می‌شود سبکی مانند فورتنایت خواهد داشت ولی رایگان نیست. یوبیسافت همچنین یکی از بسته‌های الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla که درباره Basim بوده را به یک بازی مستقل تبدیل کرده و انتظار می‌رود امسال یا سال ۲۰۲۳ منتشر شود.
یوبیسافت Dawn of Ragnarök یا «سپیده دم رگناروک» را جاه‌طلبانه‌ترین بسته الحاقی تاریخ این فرانچایز می‌داند و بازیکنان می‌توانند در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۲۲ (۱۹ اسفند) با پرداخت هزینه ۴۰ دلاری به آن دسترسی پیدا کنند. بازی Assassin’s Creed Valhalla روی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و پی‌سی در دسترس قرار دارد.
ویجی‌موبایل: نکات جالب کلش آف کلنز و بازی‌های دو نفره موبایلی
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
نه تو رو خدا بسه دیگهههههه😡😡😡
دیگه حالم از والهالا بهم می خوره🤮🤮🤮
اساسینز کرید…… وقتی این اسم رو میبینم یاد اون فرقه قاتلین میوفتم که تاریخ رو نشونمون میدادن اما حالا شده جادو و علمی تخیلی………. یوبیسافت چه کار کردی با خودت؟
کاش حداقل اسم assassin’s creed رو از رو بازی بردارن
.
با این اسم بازیه بدیه ولی بدون این اسم بازی خوبیه
اساسینز کرید دیگه از گاد‌ آو وار و وارکرافت هم تخیلی‌تر شده!
بنظر میاد خفن باشه. مناظر زیبایی داره.!
دی ال سیه خفنی میشه اما اسسین خوبه نه
یه دقیقه قلبم وایساد
فکر کردم گیمپلی گاد اف وار رگناروک رو نشون دادن
یک شکست کامل برای جهان جنگ ستارگان
فریادهای آن سوی خط قرمز

source

توسط funkhabari