استودیو Infinity Ward رسما تائید کرد که Modern Warfare 2 و Warzone 2‌ در دست ساخت هستند و تجربه‌ای جدید در سری بازی کالاف دیوتی خواهند بود. این اطلاعات پس از آن منتشر می‌شود که احتمال معرفی بازی Call of Duty Warzone 2 توسط چندین منبع مختلف تائید شده بود. بازی های جدید مجموعه Call of Duty با موتور تازه‌ای ساخته شده‌اند که مشکلات فعلی را برطرف می‌کند و فصل تازه‌ای برای اکتیویژن رقم می‌زند.
بازی Modern Warfare 2
استودیو اینفینیتی وارد در یک بیانیه مطبوعاتی، ساخت بازی Modern Warfare 2‌ را تائید کرد. این بازی با استفاده از یک موتور کاملاً جدید ساخته می‌شود که «سال‌ها تحت توسعه بوده است» و تجربه‌ی بازی‌کنان در تمامی پلتفرم‌ها را بهبود می‌بخشد. مدرن وارفر 2 ادامه بازی Call of Duty Modern Warfare است که در سال 2019 منتشر شد و 30‌ میلیون نسخه از آن تابه‌حال فروخته شده است. استودیو تاریخ انتشار بازی را اعلام نکرده است؛ اما پاییز سال 2022‌ به‌عنوان زمان انتشار در نظر گرفته شده است.
اکتیویژن اطلاعاتی در مورد داستان بازی Modern Warfare 2 منتشر نکرده است و شایعات حاکی از پرداختن به کارتل مواد مخدر آمریکای جنوبی است. استفاده از موتور گرافیکی جدید اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا که بسیاری از بازی‌کنان از محدودیت‌های موتور فعلی انتقاد کرده‌اند و آن را در حد کالاف دیوتی نمی‌دانند. تغییر موتور بازی بدین معنی است که تجربه کالاف دیوتی در نسل نهم کاملاً متفاوت خواهد بود.
بازی Call of Duty Warzone 2
اکتیویژن برای اولین بار از بازی Call of Duty Warzone 2‌ رونمایی کرد که بر اساس موتور جدید ساخته شده است. این بازی پایه‌گذار تجربه‌ای نو برای وارزون خواهد بود. بنابر گزارش‌ها، نسخه بعدی وارزون از صفر ساخته شده و موتور بازی پویایی زیادی دارد. این موتور جدید باعث شده تا توسعه‌دهندگان به‌راحتی هر دو بازی را آپدیت کنند و تلفیق عناوین مختلف کالاف دیوتی ساده شود.
کالاف دیوتی وارزون 2 باعث تحول بازی‌های بتل رویال می‌شود و اوج عناوین این ژانر به حساب می‌آید. مدیر استودیو Infinity Ward گفته است که Warzone 2‌ دارای حالت سندباکس است که اولین در نوع خود به حساب می‌آید. وی از ورود به جزئیات خودداری کرده است و اطلاعات بیشتر در ماه‌های آینده منتشر می‌شود. گفتنی است زمان انتشار Warzone 2‌ تائید نشده است و احتمالاً پس از Modern Warfare 2‌ به دست بازیکنان برسد.
یکی از ویژگی‌های مورد انتظار بازیکنان، FOV 120 یا عمق میدان 120 درجه برای کنسول است. بنابر بیانیه مطبوعاتی منتشرشده، خبری از این حالت برای کنسول نیست و استودیو نیازمند بررسی جدی‌تر این موضوع است؛ زیرا که توسعه بهینه بازی برای کنسول‌های نسل هشتم، کار سختی است. FOV باعث کاهش میزان فریم می‌شود و کنترل آن کار ساده‌ای برای استودیو نیست.
پت کلی، مدیر استودیو اینفینیتی وارد در این مورد می‌گوید:‌ «ما می‌خواهیم بازی‌کنان سرگرم شوند و عمق میدان به بازی‌کنان حرفه‌ای بیشتر از تازه‌کار می‌کند و نمی‌خواهیم این بازی‌کنان را تغییر دهیم». استودیو در کنفرانس خبری، وضعیت نامناسب وارزون را تائید کرده است و امیدوار است که آپدیت‌های مناسبی منتشر شوند.
منبع: CharlieIntel
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.
اکتیویژن برای اولین بار از بازی Call of Duty Warzone 2‌ رونمایی کرد که بر اساس موتور جدید ساخته شده است. این بازی پایه‌گذار تجربه‌ای نو برای وارزون خواهد بود. بنابر گزارش‌ها، نسخه بعدی وارزون از صفر ساخته شده و موتور بازی پویایی زیادی دارد. این موتور جدید باعث شده تا توسعه‌دهندگان به‌راحتی هر دو بازی را آپدیت کنند و تلفیق عناوین مختلف کالاف دیوتی ساده شود.
استودیو تاریخ انتشار بازی را اعلام نکرده است؛ اما پاییز سال 2022‌ به‌عنوان زمان انتشار در نظر گرفته شده است.

source

توسط funkhabari