ماجراجویی در نقش سالی جوان
جف راس (Jeff Ross)، کارگردان بازی Days Gone، در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که به ساخت بازی جدیدی از آنچارتد با تمرکز روی جوانی‌‌های سالی علاقه‌مند بود.
جف راس به تازگی در پادکست Sacred Symbols+ حضور داشته و باز هم درباره تصمیم سونی برای عدم ساخت دنباله Days Gone صحبت کرد. پس از لغو این پروژه، اعضای تیم شروع به نظریه پردازی درباره دیگر آی‌پی‌های سونی از جمله آنچارتد کردند. خود او به ساخت نسخه جدیدی از Uncharted با تمرکز روی سالی علاقه داشت.
ویکتور سالیوان در سن 25 سالگی در دنیایی بسیار شیک در حدود سال ۱۹۷۶ زندگی می‌کرد. او به دلایلی از نیروی دریایی خارج شد و من سالی جوان را مد نظر داشتم که سعی دارد راهش را در این دنیا پیدا کند. او می‌خواهد از یک سرباز یا یک مرد نظامی به فردی تبدیل شود که در خیابان‌‌ها ماجراجویی کند.
جف راس سالی را در این بازی را مثل جیمز باند با بازی شان کانری تصور می‌کرد. همچنین دنیای دهه ۷۰ فیلم‌های Joker و Once Upon A Time In Hollywood دیگر منبع الهام او برای این بازی بودند. عنوان مد نظر جف راس، یک بازی اکشن نبود و سناریو تیراندازی زیادی در آن وجود نداشتند. به همین خاطر او نمی‌خواست اولین بازی آنچارتدی که به دشمنان شلیک نمی‌کنید را بسازد.
جف راس سابقه کار روی فرانچایز Uncharted را هم دارد. او در سال ۲۰۱۱ روی بازی Uncharted Golden Abyss برای پلی استیشن ویتا کار می‌کرد. Uncharted Golden Abyss در آن زمان بازخوردهای بسیار خوبی کسب کرد و به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های این پلتفرم تبدیل شد. جف راس در سال ۲۰۲۰، پس از بیست سال فعالیت در Bend، از استودیو جدا شد.
بازی Days Gone نتوانست بازخوردهای خوبی از منتقدان کسب کند ولی جف راس باور دارد که نسخه دوم می‌توانست بسیار موفق باشد. او چندی پیش در مصاحبه‌ خود درباره این صحبت کرد که بازی Days Gone 2 قرار بود چگونه باشد؟ سونی اجازه ساخت این دنباله را نداد و استودیو Bend در حال حاضر روی یک آی‌پی جهان باز جدید کار می‌کند.
ویجی‌موبایل: نکات جالب کلش آف کلنز و بازی‌های دو نفره موبایلی
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
دیگه اینم شورشو در آورده
درسته سونی به این کارگردان فرصت نداد تا خودشو نشون بده ولی هر جا میره از بدی ها و مشکلات سونی میگه به جای این حرف ها باید بره یه جای دیگه خودشو نشون بده😕
یک شکست کامل برای جهان جنگ ستارگان
فریادهای آن سوی خط قرمز

source

توسط funkhabari