اتک آن تایتان سرانجام به حق خود رسید
کرانچی‌رول بار دیگر جوایز سالانه خود را اعلام کرده که این‌بار Attack On Titan موفق به دریافت ۴ جایزه از جمله بهترین انیمه سال شده است. فصل آخر انیمه اتک آن تایتان سال گذشته پس از یک دوره ۸ ساله موفقیت‌آمیز به عنوان یکی از محبوب‌ترین سریال‌های Crunchyroll شروع به پخش کرد.
این انیمه در واقع هر سال نامزد می‌شد، اما هیچ‌گاه موفق به دریافت جایزه در خور خود نشده بود. سرانجام امسال این اتفاق افتاد و کرانچی‌رول جایزه برترین انیمه سال را به Attack On Titan اعطا کرد. این انیمه همچنین جایزه بهترین سکانس افتتاحیه را برای قطعه My War ساخته گروه شینسی کاماتچان، بهترین اجرای VA برای ارن ییگر با صداپیشگی یوکی کاجی، و بهترین آنتاگونیست را نیز برای ارن ییگر (که نامزد بهترین قهرمان داستان نیز شد) دریافت کرد.
دیگر برنده بزرگ ششمین جوایز سالانه کرانچی‌رول، انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc بود که برنده بهترین انیمیشن، بهترین سکانس پایانی (شکست دادن Beastars)، بهترین فیلم و چندین جایزه بین‌المللی VA شد.
قبلا در اخبار مرتبط خواندیم که افتتاحیه نیمه دوم فصل چهار Attack on Titan رکوردشکنی کرده است و کراس‌اوور بازی Call of Duty و انیمه اتک آن تایتان توسط طرفداران مورد تمسخر قرار گرفته است.
ویجی‌موبایل: نکات جالب کلش آف کلنز و بازی‌های دو نفره موبایلی
تماشای ویدیو از یوتیوب ویجیاتو
خیلی دیر پوشش دادید
یکی از بهترین داستان هایی که روی صفحه دیدم
والا منکه اوتاکو نیستم(دوستان نیان به من توضیح بدن که اوتاکو به خود ژاپنی یه لقب بی احترامیه ولی چه کنیم انیمه فن ها اوتاکو گفته میشن)
ولی اولین انیمه ای که به طور جدی دنبال کردم اتک بود و باید بگم که واقعا حقشه
بعد از اون مای هیرو آکادمی و ددم و بعدش توکیو ریونجرز برای همشون که هایپم ولی اتک کلا برام مقدسه
یعنی بعد اتک یه جورایی بقیه انیمه ها برام کم هیجان تر شدن (الا توکیو ریونجرز)
خلاصه که ایسویاما عالی نواخت
مبارکه
چی میشد انیمیشن های ایرانی هم جایزه بگیرن😓
یک شکست کامل برای جهان جنگ ستارگان
فریادهای آن سوی خط قرمز

source

توسط funkhabari