بیش از یک میلیارد ساعت برای بازی صرف شده است
سونی و گوریلا گیمز اعلام کردند که بازی Horizon Zero Dawn تاکنون بیش از ۲۰ میلیون نسخه در سراسر جهان روی پلی استیشن 4 و پی‌سی فروخته است.
آمار جدید نشانگر تعداد نسخه‌های فروخته شده بازی در هر دو پلتفرم تا نوامبر سال ۲۰۲۱ است. علاوه بر این، تاکنون بیش از یک میلیارد ساعت برای تجربه بازی صرف شده است که آمار بسیار قابل توجه و چشمگیری محسوب می‌شود. با این وجود سری Horizon با آمار و ارقام بسیار خوبی به استقبال دنباله خود یعنی Horizon Forbidden West می‌رود که قرار است هفته آینده منتشر شود.
«هرمان هالست» رئیس استودیو پلی استیشن در توییتی ضمن اعلام این آمار گفت:
فوق‌العاده‌ست! بازی Horizon Zero Dawn به طور رسمی بیش از ۲۰ میلیون نسخه در سراسر جهان روی پلی استیشن 4 و پی‌سی فروش داشته است. یک دستاور باورنکردنی برای گوریلا گیمز و یک تشکر بزرگ از تمام طرفداران حامی ما!
«دانیل احمد» تحلگیر Niko Partners نیز اشاره می‌کند که انتشار Horizon Zero Dawn: Complete Edition برای پلی استیشن 4 و پی‌سی به بازی کمک کرد تا به این نقطه عطف دست پیدا کند. آخرین رقم فروش این بازی در سال ۲۰۱۹ اعلام شده بود که در آن زمان بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشت و از آن زمان تاکنون این میزان دو برابر شده است.
Horizon Zero Dawn همچنین اکنون به God of War (2018) و Uncharted 4 و The Last of Us (پلی استیشن 3 و 4) می‌پیوندد که تمام این بازی‌های تاکنون ۲۰ میلیون نسخه فروش داشته‌اند.
Horizon Forbidden West یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال جاری در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) روانه بازار خواهد شد.
 Top 10: بزرگترین دروغی که بازی‌های ویدئویی بهمون گفتن!
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
گوریلا گیمز کارش درسته
بابا باریکلا
خوب نواخت🤍🥺
چه آمار قدرتمندی
دمش گرم
امیدوارم دنباله ی مشابهی هم از نظر آمار و کیفیت ساخت داشته باشه
یک شکست کامل برای جهان جنگ ستارگان
فریادهای آن سوی خط قرمز

source

توسط funkhabari