درجات سختی جدید با قابلیت‌های دسترسی بیشتر
استودیو سازنده Sloclap به تازگی تأیید کرد که حالت‌های دشواری جدید و ویژگی‌های دسترسی جدیدی در آینده برای بازی Sifu منتشر خواهند کرد.
Sifu یک در سبک مبارزه‌ای و روگ لایک است که داستان یک کودک رزمی‌کار را دنبال می‌کند که پس از کشته شدن استادش توسط گروهی از قاتلان، به حال خود رها شده و در بزرگسالی به دنبال انتقام است. با این حال، اگر بازیکن در نبرد شکست بخورد، بار دیگر برمی‌گردد اما یک سال پیرتر می‌شود، توانایی‌های جدید یاد می‌گیرند و با وجود سلامت شکننده‌تر، آسیب‌های بیشتری به حریفان وارد می‌کند. بسیاری از بازیکنان این بازی را با آثار فراموش‌نشدنی فرام‌سافت‌ور همچون Dark Souls و Sekiro: Shadows Die Twice مقایسه کرده‌اند، زیرا دارای گیم‌پلی چالش برانگیزی است.
در ابتدا برای زمان انتشار بازی، Sloclap تایید کرد که Sifu هیچ گونه تنظیماتی برای درجه سختی نخواهد داشت تا بازیکن را به چالش بکشد و آن‌ها را با منحنی یادگیری بازی وفق دهند. با این حال، گزارش‌های جدید تایید کرده‌اند که این استودیو در کنار تعداد زیادی از گزینه‌های دسترسی از جمله اضافه کردن نشانه‌های صوتی و تصویری و گزینه‌های زیرنویس جدید، درجات سختی مختلفی را به سیفو اضافه خواهد کرد.
علاوه بر این حالت کنتراست بالا برای نسخه‌های کنسولی نیز اضافه خواهد شد، چرا که نسخه پی‌سی این حالت را در هنگام عرضه داشت. در حالی که Sloclap برای ساخت و عرضه بسته الحاقی Sifu در آینده برنامه‌ریزی می‌کند، آن‌ها قاطعانه اعلام کردند که هیچ برنامه‌ای برای اضافه کردن بخش چندنفره ندارند، زیرا تیم مایل است بیشتر روی جنبه تک‌نفره بازی تمرکز کند.
بازی Metroid Dread نیز اخیرا یک به‌روزرسانی مشابه دریافت کرد که به بازیکنان اجازه می‌داد بازی را با درجه سختی ساده‌تر یا سخت‌ترین درجه قابل تصور، بازی کنند. افزودن گزینه‌های دسترسی بیشتر نیز یک اقدام کاملا مفید است، چرا که برای تعداد بازیکنان بیشتری این فرصت را فراهم می‌کند تا خود را در بازی غوطه‌ور کنند.
بازی Sifu برای پی‌سی و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ۵ در دسترس قرار دارد و باید اشاره کرد که این بازی از ۶۵ نقد وارده در سایت متاکریتیک توانست نمره قابل قبول ۸۰ از ۱۰۰ را دریافت کند.
Top 10: بزرگترین دروغی که بازی‌های ویدئویی بهمون گفتن!
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
ویدیو نیمارو دیدم
واقعا باحال
یه سطح جدیدی از بازیایِ رزمی بود
-پرچم بازی سازای مستقلو هم یکم بالاتر برد-
جزئات داستانی خوبی داره
مثل همین پیر شدنو اینا
کلی ایستراگ داره که واقعا خفنن
یکمم تخیلیه ؛ که با اینش حال نکردم .🐢💤
میشه گفت بازی خوبی هست
و دوست دارم تجربش کنم
که میکنم
بین این همه جهان باز و بتل رویال این بازی واقعا متفاوت و خوبه
عالیه
شخصیت‌هایی وحشتناک اما در جبهه خیر
فیلمفارسی سیاسی

source

توسط funkhabari