تریلر زودتر از برگزاری مسابقه سوپر بول منتشر شد
پارامونت پیکچرز قصد دارد فیلم سونیک 2 (Sonic the Hedgehog 2) را در جریان مسابقه سوپر بول امسال تبلیغ کند و به همین مناسبت شب گذشته تریلر جدیدی از آن منتشر کرد.
در Sonic the Hedgehog 2، دکتر اگمن یا همان ربانتیک (با بازی جیم کری) با شخصیت شرور Knuckles (با صداپیشگی ادریس البا) بازگشته و در حال تلاش برای یافتن زمرد خاصی است که می‌تواند تمام تمدن‌ها را نابود کند. به همین خاطر سونیک و تیلز وارد یک ماجراجویی می‌شوند و تلاش می‌کنند تا پیش از اگمن و ناکلز، این زمرد را پیدا کنند.
یک بار دیگر، بن شوارتز صداپیشگی سونیک را بر عهده دارد. کالین اوشاگنسی که صداپیشگی شخصیت تیلز (Tails) را در بازی‌های ویدئویی سونیک بر عهده داشته، به عنوان صداپیشه این شخصیت در قسمت دوم سونیک نیز انتخاب شده است. جیمز مارسدن و تیکا سامپتر بار دیگر نقش‌های پیشین خود را ایفا خواهند کرد و کارگردان اصلی جف فاولر نیز بازگشته است. تیم میلر که کارگردانی فیلم اصلی Deadpool را بر عهده داشت، به عنوان تهیه‌کننده در قسمت دوم حضور دارد.
Sonic the Hedgehog که در سال ۲۰۲۰ اکران شد، به طور کلی نقدهای نسبتا مثبتی دریافت کرد و بیش از ۳۱۹ میلیون دلار در سراسر جهان در گیشه فروش کرد. قسمت دوم در تاریخ ۸ آوریل (۱۹ فروردین ۱۴۰۱) در سینماها اکران خواهد شد.
علاوه بر تریلر سونیک 2، در جریان مسابقه سوپر بول امسال اولین تریلر سریال تلویزیونی ارباب حلقه‌ها، Rings of Power متعلق به شبکه آمازون و همچنین اولین تریلر از فیلم بعدی جردن پیل (کارگردان آثار سینمایی ترسناک) پخش خواهند شد.
Top 10: بزرگترین دروغی که بازی‌های ویدئویی بهمون گفتن!
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
اسپویل:
ببخشید دوستان دنبال یه انیمیشنی هستم اسمش یادم نمیاد اینطوری بود.
ماه از آسمون می افته زمین ، بعدش روی زمین یه کارخانه کیک سازی بود و صاحب کیک سازی با هواپیما میخواست اونو ببره هوا فکر کنم صاحب کیک سازی یه برادر هم داشت تو شبکه پویا هم نشون داده
لطفاً پاسخ بدید
همینکه جیم کری در نقش دکتر eggman هست خودش یه ویژگی مثبته چون خیلی میتونه فیلم رو خنده دار کنه
یادش بخیر بچگی چقدر سونیک بازی میکردیم…
سونیک خسته نمیشه سونیک برنده میشه سونیک دشمن خلافه
خوبه فیلم اولش که خوب بود
امیدوارم اینم خوب باشه
این فیلم فقط و فقط می تونه یه فیلم فن سرویس بشه. و با اینکه فن سونیک هستم اصلا از قبلی لذتی نبردم. شاید لزومی بر این که همه چی رو فیلم کنیم نباشه.
تریلرش که خوب بود
خاطراتمان را زند کرد ⁦:-D⁩
بهترین اقتباس از بازی های ویدیویی
فقط اون ربات بزرگ eggman 😭
خاطراتم زنده شد
یک مهدویان متفاوت
شخصیت‌هایی وحشتناک اما در جبهه خیر

source

توسط funkhabari