صعود ادامه دارد
Grounded جدیدترین بازی ایکس باکس و سرویس اشتراکی گیم پس است که اخیرا اعلام شده از زمان عرضه تاکنون توانسته ۱۰ میلیون بازیکن را جذب خود کند.
آدام برنک، کارگردان بازی، گفت که تیم توسعه‌دهنده از میزان علاقه‌ی بازیکنان شگفت‌زده شده است. «این اتفاق برای ما یک دنیا ارزش دارد. بسیار متشکرم که به ما ملحق شدید.»
این بازی حتی پیش از اینکه از نظر فنی به «پایان» برسد، به ۱۰ میلیون بازیکن رسیده است. برنک تایید کرد که تیم آبسیدین (Obsidian) در حال آماده شدن برای عرضه نسخه ۱.۰ این بازی در اواخر سال جاری است. برای کسانی که هنوز فرصت نکرده‌اند این بازی را تجربه کنند، برنک تایید کرد که به‌زودی یک آخر هفته رایگان از این بازی در فروشگاه استیم خواهیم داشت.
Grounded جدیدترین داستان موفقیت ایکس باکس از نظر تعداد بازیکنان است. Sea of Thieves در حال حاضر با بیش از ۲۵ میلیون بازیکن پیشتاز است و پس از آن Halo Infinite با ۲۰ میلیون و Forza Horizon 5 با بیش از ۱۸ میلیون نفر در رتبه‌های بعدی قرار دارند. در همین حال Minecraft Dungeons نیز اخیرا از ۱۵ میلیون بازیکن عبور کرد.
البته، از آنجا که این بازی‌ها در سرویس اشتراکی گیم پس حضور دارند، سطح دسترسی بهتری داشته و راحت‌تر در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند. اما با این حال اعداد و ارقام بزرگی مواجه هستیم که برخی از مزایای مهم سرویس گیم پس را نشان می‌دهد.
استودیو آبسیدین که متعلق به شرکت مایکروسافت است، چندین بازی جدید دیگر در دست ساخت دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بازی‌های نقش آفرینی Aowed و The Outer Worlds 2 اشاره کرد. مرداد سال گذشته که بازی Grounded اولین بار در دسترس قرار گرفته بود، در کمتر از دو روز توانست به یک میلیون بازیکن برسد.
Top 10: بزرگترین دروغی که بازی‌های ویدئویی بهمون گفتن!
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
بازی قشنگی بود ؟؟؟
اگه گیم پس دارین همین الان برین دانلود کنین که عالیه
پ.ن : راستی کسی میتونه یک سایت معتبر برای خرید گیم پس معرفی کنه ؟
یه سوال:
چرا بعضی وقتا کامنت میره تو تایید ولی بعضی وقتا یه راست میره توی قسمت کامنت ها؟
گیم پس: افزایش بازیکنان هر گیم 🗿👐
بازی که اول رو استیم اومده بود گرفتم مجانی بازیش پرفکت بود
اصلا ⁦:-D⁩
بنازم به آبسیدین چقد استودیوی خوبیه
یک مهدویان متفاوت
شخصیت‌هایی وحشتناک اما در جبهه خیر

source

توسط funkhabari