طراح بهترین بازی‌های سری بتلفیلد
طراح اصلی بازی Battlefield 3 اخیرا درباره بازی ناموفق بتلفیلد 2042 صحبت کرده و ظاهرا از نحوه انتشار آن «حیرت زده» شده است.
احتمالا از شنیدن این موضوع خسته شده باشید، اما بتلفیلد 2042 انتشار فوق‌العاده ناموفقی داشت و احتمالا بدترین لانچ در چند سال گذشته را به خود اختصاص داده است. بازیکنان آن برای بازپرداخت هزینه‌های خود تلاش می‌کنند و حتی الکترونیک آرتز نیز از انتشار آن ابراز ناامیدی کرده است. اکنون توسعه دهندگان بازی‌های قبلی نیز درباره Battlefield 2042 صحبت کرده‌اند.
«دیوید گلدفارب» طراح اصلی دو بازی Bad Company 2 و Battlefield 3 اخیرا در توییتر خود درباره بتلفیلد 2042 نوشته است. او نوشت:
درباره آن چندین سوال دارم. واقعا سعی دارم تا متوجه شوم که چرا برخی از تصمیمات مربوط به طراحی انجام شده است. چرا نقشه‌های کوچکتری وجود ندارد؟ چرا نقشه‌های کامل بدون هیچ جزئیات هنری منتشر شده‌اند؟
او در ادامه توییت خود توضیح داد:
آیا هیچ کس مسئول کنترل کیفیت نبوده است؟ واقعا شگفت زده شده‌ام که حتی با آگاهی از این موانع، چنین اشتباهاتی وجود داشته است.
البته او هنوز بازی را تجربه نکرده است و این ادعاها را تنها بر اساس ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط StodehTV مطرح کرده است. اما اخیرا در توییت دیگری اشاره کرده که سرانجام بازی بتلفیلد 2042 را آغاز کرده و در ادامه برداشت‌های خود از آن را به اشتراک خواهد گذاشت.
بازی‌های Bad Company 2 و Battlefield 3 در کنار Battlefield 4 از جمله بهترین بازی‌های سری بتلفیلد محسوب می‌شوند که گلدفارب طراح اصلی دو عنوان اول بوده است، بنابراین نظرات او درباره Battlefield 2042 بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
 Top 10: بزرگترین دروغی که بازی‌های ویدئویی بهمون گفتن!
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
من این بازی رو داخل گیم پس دانلود کردم بعد تمومش کردم و خداروشکر اون اتفاقات واقعی نشد
بتلفید ۳ ؟
داش نصف همین کنترل هایی که رو بازی های ویدیویی رو ایران میشه بخاطر بازی اشغالی مثل بتلفید ۳ هست
اصلا این بازی ساز ها جدیدا یه بار بازی هاشون رو بازی میکنن؟
یه بار ها بازی کنن به وضع فجیع ش پی میبرن.
یه بار فقط.
فکر کن حتی نیومدن از طراح های بازی های قبلی ایده و مشوت بگیرن که اینا انقدر تعجب میکنن
دیوید:هی سیری واتس نیو؟
سیری:های دیوید یو هَو مسیجس فور ایرانی گیمرز
دیوید :نو انی کرز
😂😂
بازیت خیلی جایگاه ویژه ای در قلب ایرانیان داره 😂
دیوید دیوید ، دیوید گلدفارب
( دو دیوید اول به معنای مرگ و دیوید سوم اسم طرفه )
“آیا هیچ کس مسئول کنترل کیفیت نبوده است؟ واقعا شگفت زده شده‌ام که حتی با آگاهی از این موانع، چنین اشتباهاتی وجود داشته است.”
وجود داره ولی مگه واسه مسئولای EA مهمه؟ الان مسئول کنترل کیفیت بگه آقا این بازی رو تایید نمیکنم پر باگ و ایراده و هنوز کامل نشده بالادستی‌ها میگن چشم قربان حتما بهتون بودجه و وقت بیشتر میدیم تا با آسایش تمام، برای پیشرفت کار کنید! نه عزیز من میگن به ما چه تا این تاریخ باید بازی ساخته بشه میلیونی پول بیاد به حسابمون
لعنت بهت دیوید کلی پیام دارم برات
طراح اصلی بتلفیلد ۳ گرامی(نا گرامی البته!)
شما چندین و چند پیام نا خوانده از مردم ایران دارید
خیلی برام جالبه،‌دقیقا بتلفیلد ۳ که به ایران توش حمله شد پرفروش ترین بازی بتلفیلد شد و کلی محبوب شد، ولی بعضی از بتلفیلد ها که بعد از بتلفیلد ۳ ساخته شدند اصلا بدرد نمیخورن هرچند هم که با گرافیک و گیم پلی روون تر ساخته شده باشند
داداش حالا مجبور بودی تو بتلفیلد ۳ بیای مارو بزنی پ.ا.ر.ه کنی.
ولی ۲۰۴۲ بدترین بازی بتلفیلد یا شاید حتی شوتره
سگ بد کمپانی شرف داره به ۲۰۴۲
یک مهدویان متفاوت
شخصیت‌هایی وحشتناک اما در جبهه خیر

source

توسط funkhabari