instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در این تصاویر، طرفداران می‌توانند بتمن کیتون را در لباس کامل خود، پس از حدود 30 سال مشاهده کنند.
از زمان شروع فیلمبرداری این فیلم در گلاسگو، تصاویر مختلفی از فیلم Batgirl به بیرون درز کرده است. این تصاویر که کیفیت پایینی دارند؛ در یک اکانت توییتری مربوط به اخبار فیلم Batgirl منتشر شده‌اند. شما می‌توانید این تصاویر را در زیر ببینید:
هنوز مشخص نیست که بعد از انتشار این اسنپ‌ها، آیا وارنر برادرز تصاویر تبلیغاتی رسمی از بتمن مایکل کیتون (Michael Keaton) را منتشر خواهد کرد یا خیر. زیرا در گذشته انتشار تصاویر غیر رسمی از طرف پاپاراتزی‌ها از شخصیت‌های دنیای دی‌سی، باعث انتقاد طرفداران به این کمپانی شده بود. از آن زمان وارنر برادرز سعی کرده که با انتشار تصاویر تبلیغاتی رسمی از شخصیت‌ها، این موضوع را مدیریت کند؛ کاری که برای بت گرل چندی پیش انجام داد. با توجه به این مسئله، این احتمال وجود دارد که تصاویر رسمی از بتمن کیتون به زودی منتشر شود.
با این که قبلاً در تبلیغات سریال The Flash، بتمن مایکل کیتون به طور برجسته‌ای مورد اشاره قرار گرفته بود؛ ولی شرکت وارنر برادرز به طور عمد تصویر کاملی از بتمن کیتون منتشر نکرده بود. هنوز نقش بتمن کیتون در فیلم Batgirl مشخص نشده است. در سریال The Flash هم بتمن کیتون و هم بتمن بن افلک (Ben Affleck) حضور دارند. علی‌رغم حضور هر دو بتمن در این سریال، به علت اینکه آن‌ها از دو جهان جداگانه هستند؛ هنوز معلوم نیست که آیا آن‌ها با یکدیگر روبرو خواهند شد یا خیر.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari